Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek elemes fogkefét a...

Vennétek elemes fogkefét a gyereknek?

Figyelt kérdés

Nem az elektromosra gondolok, hanem az elemesre. Olyan, mint a sima fogkefe, csak pulzál. Hatékonyabb lehet, mint a sima fogkefék?

A kisfiam lusta fogatmosni, hátha izgalmasabb lenne neki. Meg hát talán hatékonyabb.

Mi a véleményetek?


2016. okt. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én annak a híve vagyok, hogy az a biztos, ha én mosom a gyerekem fogát addig, ameddig meg nem tanulja helyesen használni a fogkefét. Egy fogorvos ismerősöm is még a 7 évesének is maga mossa meg, mert a fia elkapkodja.

Szerintem akkor érdemes váltani, ha maga is felfogja, hogy milyen fontos a fogak ápolása, az alapos fogmosás és tudja is használni egyedül a sima fogkefét.

2016. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 5 évesemnek is egy éve elektromos van. Barbie kiadású gyerekeknek való. Van egy homokóránk is kapkodás ellen. :)
2016. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 évesemnek elektromos van. Én annak vagyok a híve,hogy csinálja csak maga, én felügyelem. Tehát nem én fogom a fogkeféjét, de ott vagyok és mondom,hogy hogy fordítsa, meddig mossa stb.

Ő szereti. Amióta ez van, nagyobb kedve van fogat mosni.Nekünk is az van, és így felnőttesebbnek érzi magát! :)

2016. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van elemes és sima fogkefe is. Az elemes sokkal hatékonyabb, de a gyerekekre bízom, hogy melyikkel szeretnék mosni a fogukat.

A3.5 és az 5.5 éves gyerekemnek is mindig én mosom este a fogát, reggel pedig maguknak.

2016. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyáron kaptak elemeset. (4,7 évesek)

Azóta sokal tovább, alaposabban mosnak fognak. Egy anyukatárs ajánlotta az oviban, mert nekik is bevált.

A kicsinek én besegítek, a nagyobbat meg ellenőrzöm.

Remélem hatékony.

2016. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!