Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cortina cipőkről vélemény?

Cortina cipőkről vélemény?

Figyelt kérdés

Csizma vétel előtt állok, tavaly DD step csizmája volt a kislányomnak,az úgy bevált, de idén nem találtam igazán jónak tűnő csizmát, egyet láttam ami még szóba jöhet a DD stepek közül, 13 ezerért. Ma nézelődtem a Deichmann honlapján és láttam Cortinákat, ezekre gondoltam még, hogy kipróbáljuk, kettőt ki is néztem, az egyik cipzáros: ( [link] ,

viszont úgy gondolom ha picit nagy lenne a lábára, akkor azt nem tudná hordani, a tépőzáras hátránya, hogy nem tűnik túl béleltnek, olyan mint egy sportcipő csak magasabb a szára:

[link]

Szerintetek érdemes ezek közül választanom, vagy maradjon a DD step? Elefanten is jó lenne, de azt 16 ezerért sokallom.


2016. okt. 30. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A Cortinák jók, jól hajlik a talpuk, az átlagnál vékonyabbnak tűnnek, de nagyon melegek.

Az én lányaim hordtak ilyet, egy sima zoknival is meleg volt a lábuk mikor levettem a bakancsot és nem volt vizes a zokni.

2016. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!