Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Deichmann-ban járt valaki...

Deichmann-ban járt valaki mostanában? Vélemények a cipőkről?

Figyelt kérdés

Most kezdi az ovit a lányom, a benti szandija már meg van.

De ugye kell neki itthoni játszós, oviba menős, és oviba játszós is :(


[link]

ez vagy ehhez hasonló cipők jók?? hajlik a talpuk?


Egyébként mindig új cipőket kap, de most azért ennyit nem tudok bevásárolni a d.d.step-ekből,aminek sajna kezd horror ára lenni :(


2013. aug. 29. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bobbi Shoest rendszeresen veszek, mi szeretjük.
2013. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam oda járni és szokott jó cipő is lenni, de nagyon szét kell nézni, hogy milyet vesz az ember. Ez ránézésre jónak tűnik.
2013. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb. 3 éves korától a Deichmannba vásárolok a fiamnak cipőket. Addig megkapta a drága, úgymond márkás cipőket. De ha lesz 2., akkor neki már elejétől fogva innen veszek, mert nagyon jó áron vannak, és nagyon jó cipők. Főleg ha akciók is vannak. Az Elefanten nagyon jó áron szokott lenni. Szóval 3 éves korától általában a Bobby Shoes márkát veszem. Jó áron van, és tényleg jó cipő.
2013. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó árban van az a márka, és gyakran van belőle akciós. Csak sajnos mi nem tudunk olyat venni, mert fiamnak annyira torkos a lába, hogy az a típusú cipő nem megy fel rá, csak ha 2 számmal nagyobb.
2013. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is ott veszem évek óta. jók, mondjuk nem strapa bírók, de mivel a lába is gyorsan nő, ezért nincs is akkora jelentősége, kb. egyszerre növi ki és esik szét :D


viszont tapasztalatból mondom, hogy nem kell ennyi cipő! 2 bőven elég. az oviba játsszós cipőbe viszed be és hozod haza, nem fogsz ott tartani külön udvari cipőt és nem is kell. ha meg már abban van akkor abban mentek a bolta, játszóra, stb. tehát csak egy olyan kell amit hétvégén adsz rá, ami szép tiszta. ha meg elkopik, akkor elmentek és vesztek még egyet, felesleges 4 pár cipőt tartani, mert nem tudjátok kihasználni!

2013. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
KErtes házban lakunk, hinta csúszda mászóka, kutyák, motor, bicó minden ami kell, és itthon kell a játszós. A bölcsiben egy hét alatt úgy tönkre vágta a cipőjét,mint itthon fél év alatt sem :( És közel van az ovi, de nem biztos,hogy a csini felöltöztettet lányomra ráadnám az agyonkoptatott cipőt :( de még gondolkozom
2013. aug. 29. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is ledöbbentem,hogy minek 3 cipő kintre+1 bentre...Ez szerintem túlzás,mert nem használja ki. Hiába veszel 3 "olcsó" cipőt,az hamarabb is tönkre megy és a viselet is jobban látszik rajta,mintha vennél pl 1 Elefanten cipőt,az jó oviba menni is,oviba játszani is,meg boltba menni is,azok nem kopnak szét,elhiheted,ha letisztitod olyan,mintha új lenne,tapasztalat!
2013. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem mindegy,hogy napi 3-4 műanyag cipőben izzad a lába váltakozva,vagy van 1-2 rendes cipője,ami valódi bőr és szellőzni tud benne a lába.
2013. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó voltam,ez lemaradt.
2013. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szokott gagyi cipőket kapni, írtam is,hogy kizárólag d.dstep cipői voltak, és hiába bőr, csúnyán megkopott,és nem tudom, de nálunk eddig mindig ki voltak használva a cipők. Bár csak egy itthoni és egy elmenős kellett
2013. aug. 30. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!