Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mosószert használtok a...

Milyen mosószert használtok a gyerekruhákhoz, aminek sokáig megmarad a (finom) illata?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Persil, majd Silan vagy Coccolino.
2016. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor használsz mindig öblítőt is?


A Persil illatát nagyon szeretem, de nekem nem tartós.

2016. nov. 5. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Persil,Silan
2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Olyat, ami telis-tele van érdekes és hasznos mesterséges anyagokkal, tehát boltit. Ez itt az ingyenreklám helye.
2016. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Fehér Lenor sensitive-et (baby). :)
2016. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat, elküldtem előbb.

Mosószerből pedig Persilt. :)

2016. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Ariel ami egyebként kiváló folttisztitó is.

Silan fehér öblitő.

Kimosom es még az egész napos sarazás és koszolas után is érződik csak ugye olyankor mar megy is vissza a szennyesbe.

2016. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Amiben sok az illatanyag, allergizál. Pont ez hiányzik a gyerekednek?
2016. nov. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

8as hagyd már ezt az álszent dumát!

Azon kivül hogy mindenki tudja nem tesz jót amúgy senkinek a mosópor, mosógél és az öblitő szerinted az a viz amiben fürdessz vagy zuhanyzol jót tesz?

Vagy bármi más? Ne menjünk messzire a csirke a hentesnél vagy a izetlen rossz gyümölcs. Persze a bio az amibe mindig találnak valami olyan anyagot vagy olyan helyen tárolták ami patkányxaros és még sorolhatnám. Vagy az uht tej.

Igen tudjuk van mosódió meg marhaepe szappan de akkor kérlek használj teknőt a mosáshoz vagy tavat és ne mosógépet.

2016. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell lepontozni azokat, akik leírták, mit használnak. Nem tanácsot kellett adni, hanem megosztani, mit használunk. Ebben az esetben mi nem hasznos a válaszunkban????!!!!
2016. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!