Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet bölcsibe való kis...

Hol lehet bölcsibe való kis táskát venni a gyereknek? Vagy ilyen hátizsák szerűséget?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Müllerben,Aldiban,de a Tescoban is láttam ilyent.
2010. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tescóban a gyerekruhás résznél van mint kiegészítő, vagy hol keressem? Most szoktunk be a bölcsibe és nem volt ilyen kicsi táskám, szatyorban vittem be a gyerkőc cuccait, tök ciki:))
2010. ápr. 28. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ciki? :) Az én fiamnak van kis hátizsákja (nagyijától kapta, nem tudom hol vette), de bölcsibe nem szoktuk vinni, mert nem nagyon fér bele minden. Nekem jó nagy táskám van, abba reggel beteszem a váltóruhát (nadrág, póló), és kész. Vagy ti mást is szoktatok vinni? Ja, ha az ágyneműt haza kell hozni, arra van bent egy papírszatyor (olyan, amilyenbe az ajándékokat szokták tenni), és abban szoktam hazahozni.
2010. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na vettünk deichmannban. Pont belefér a váltóruhája. Más nem kell, mivel itt adnak pelust, szappant zsepit mindent.
2010. ápr. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!