Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kilenc éves fiamat már felvilá...

Kilenc éves fiamat már felvilágosíthatom?

Figyelt kérdés
Fiús anyukák, ti mikor mondtátok el a kisfiatoknak,hogy hogyan fog változni a teste, a kuki nem csak pisilésre való..? Kilenc éves múlt a fiam, negyedikes és jövőre biztos fog ezekkel találkozni felső tagozatban. Most még nagyon nem érdeklik ezek a dolgok, semmit nem tud a szexről, férfi-nő közti szoros kapcsolatról..stb..Hogyan és mikor avassam be ezekbe? Ti ezt hogyan oldottátok meg? Köszönöm,ha írtok..!

2016. nov. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Már igencsak ideje lenne!

Már sokkal korábban kellett volna, gyakorlatilag születésétöl kezdve a szintjének megfelelöen erröl a témáról is teljesen lehet és kell nyiltan beszélni egy gyerekkel.

2016. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Honnan veszed, hogy semmit nem tud a szexről? És folyamatosan kellett volna erről beszélni. Soha nem kérdezett rá hogy születik a gyerek? Sose érdekelte miért merevedik a kukaca? Ez fura.
2016. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is 9 éves fiam van... azt tudom önkielégítést régóta csinál... de ugye még nem jön semmi.

Most várjuk a kistesót így bizonyos dolgokkal már tisztában van.

De én még korainak tartom minden tekintetben a szexuális felvilágosítását.

Meséket néz, foci a mindene, lányok nem érdeklik igazán....

Én még biztos várok ezzel.

2016. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha kérdez válaszolj neki.

Vagy vannak ezek a felvilágosító könyvek külön fiúknak is. Pl.: Abszolút fiú, Fiú vagyok, Túlélési tippek kamaszodó fiúknak stb.

Én külön nem erőltetném rá a témát, főleg ha nem is érdekli még.

2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi külön beavatás. Csak mindig válaszolni kell a kérdéseire.
2016. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!