Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak Karácsonyra...

5 éves kisfiúnak Karácsonyra babakonyha?

Figyelt kérdés
Vennétek? A Kicsi egy éves, leginkább közös ajándéknak szánnánk. A Nagy is szeret "főzőcskézni", a Kicsi meg imád kevergetni! Csak nem tudom,hogy mennyire "ciki" kisfiúnak konyhát venni!
2016. nov. 15. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a ciki dolgot érdemes most elfelejteni,csak felesleges komplexusokat,sztereotípiákat nevelsz bele a gyerekbe.

Ha érdekli és tényleg erre vágyik,akkor vegyél neki.

2016. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kétéves fiamnak van babakonyhája, jövőre már Pride-ra szeretne menni...


Szerintem nem probléma egyébként, gondolom az óvodában sem húznak kordont a fiús és lányos játékok közé :D Mi is úgy nőttünk fel, h mivel vegyesen voltunk testvérek, mindenki játszott mindennel.

2016. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Abból indulj ki, hogy nálatok ciki, ha főz a férfi? Ha meglep valamivel, és meg el is mosogat utána? Na ugye.


És az ciki, ha majd a fiad főz a kollégiumban/albérletben?

És ha kikerül úgy az önálló életbe, hogy semmit nem tud megcsinálni a konyhában?


Nyugodtan vedd meg.

2016. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a ciki abban, ha egy férfi főz? Nem az.


Ha tudod hogy örülne neki, akkor vegyétek meg.

2016. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

" Csak nem tudom,hogy mennyire "ciki" kisfiúnak konyhát venni!"


Férjem szakács, nem érzi magát cikinek...

Nálunk is szóba került a 3,5 éves fiunknak a babakonyha. De mivel az autókon kívül nemigen érdekli semmi, így letettünk róla. Ha szeretett volna, kapott volna.

2016. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is szokott"főzni" . Ő is nemsokára 5 éves. Nagyon sokat van velem a konyhában! Én is ugy vagyok vele ha az apjától csak kicsit lenne ügyesebb a konyhában, biztos nem válna kárára!

Sztem egyáltalán nem ciki! 😊

2016. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3 fiam van, kaptak már/kapnak:

- babakonyhát

- takarítószettet

- játékbabát

...


Azt kapnak amivel szívesen játszanak, ráérnek még beskatulyázódni ha bekerülnek a magyar oktatási rendszerbe...

2016. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam, a 3. Szulinapjara kapta egy rokontol. IMADJA!!! Es most mar a huga is (1) gyakran odaül kevergetni. :-D

A fiam amugy imad meg kozerteset jatszani es folyton a piacra "megy".

Szerintem jo otlet!

2016. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Tényleg mit a fenét érdekel,hogy ha esetleg valaki megszól???

Pontosan, a legjobb szakácsok férfiak! :)

Azt fog kapni!

2016. nov. 15. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez az, túró a fülükbe a megszólóknak!! :) Az a lényeg, hogy a kis srác élvezze a játékot! :)
2016. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!