Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is online kell összehar...

Másnak is online kell összeharácsolnia mindent karácsonyra 2 évesnek? (a boltokban babáknak való és 3 éves kortól való játékok vannak, kiborító)

Figyelt kérdés

vagy én vagyok csak ilyen szerencsétlen, hogy nemhogy spontán nem tudok vásárolni, de betervezett játékokat sem találok?


tehát ahogy nézem az üzletekben, minden babajáték, vagy olyan ügyességet igényel ami nincs meg még 2 évesnek. pl egy játéktelefon, laptop. vagy nagyon le van primitivizálva hogy a babáknak van rajta 4 gomb, vagy olyan bonyolult, hogy a 2 évesem csak spontán nyomkodja mert világít, de egy feladatot nem tud rajta elvégezni (pl melyik állatot hallod? Vau. hát mindent össze vissza nyomkod a sok billentyűzetből..a kérdésre nem is figyelt szerintem..)


de ott a sok duplo 2 évtől, hát nem tud legózni, így nem is dobok ki 10 ezreket egy 6 darabos szettért, amiből egy falat lehetne csak felhúzni, ház már nem építhető belőle..)

nem találok egy autópályás cuccot sem, ami ne esne szét ahogyan vele játszik (múltkor is visszavittem az üzletbe, hogy csak a lehelet tartja a pályát..)vagy ami strapabíró az megint semmire nem jó(ill kicsiknek való), beleteszi az autót, legurul és ennyi..



de ott vannak az én saját ötleteim

pl vonalvezetős játék, ami tanítaná vonalat vezetni. egy nagy fakocka, pl a DM-ben ami van dísznek a gyereksarokban. nem látom egy üzletben sem!!

vagy a teknős világítós lámpa, ami a plafonra csillagokat vetít. mintha egy másik bolygón lenne..


vagy olyan munkagépek, közszolgálatos autók, amivel szerepjátékozhat is, nem csak tologatni tudja



a netes vásárlásoknak nagyon nem vagyok híve, mert vagy sok a szállítási díj, vagy hetek múlva ér ide, a reklamáció is 50% esélyes, hogy megoldható e, és mire visszautalnák a pénzt is, egy hónap, pláne, hogy meg sem nézhetem a terméket, csak képről képzeljem el..


2016. nov. 5. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én meg pont online szeretek vásárolni. Otthonról a fotelből, akkor, amikor épp időm és kedvem van, nincs tömeg és sorbanállás, nem kell a nyitvatartáshoz alkalmazkodnom. Könnyen össze tudom hasonlítani az árakat, átutalással vagy bankkártyával fizetek, néhány kattintás az egész.

Igaz, hogy van szállítási költség, de sokszor van olyan akció, hogy elengedik biz. össezg fölött. Egyébként ha belegondolok, hogy mennyi idő és pl. benzin megy el azzal, hogy boltról boltra járok, máris nem érzem soknak a szállítási költséget.

Legtöbbször automatába vagy csomagpontra kérem a csomagot, így a futárhoz, postáshoz sem kell igazodnom.


Könyvet pl. Online veszek, fakopáncsból szoktam játékokat rendelni szintén két évesnek. Duplot vettem múltkor 80 darabos alapkészletet kb. 5500-ért, bár tény, hogy a kiegészítők drágak.

Persze szoktam boltban is vásárolni, néha ott kapok ihletet, de éljen a netes rendelés!

2016. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja, és altalában néhány napon belüla kezemben van a termék, de olyan is volt, hogy már másnap megkaptam.

Garanciális gondom szerencsére még nem volt, de volt már, hogy rosszul küldtem el a megrendelést, vagy kérdésem volt valamivel kapcsolatban, egy telefonomba került, és megoldódott.


Szerintem olyan vonalvezetős játék a fakopáncsban kapható, tudtommal van rendes boltjuk is (ha egyre gondolunk)

2016. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak te vagy ilyen szerencsétlen. Simán tudtam a gyerekemnek és a rokon gyerekeknek vásárolni 2 éves korukban is. Ha valamit mégis netről rendeltem az épp azért volt, mert még szállítási díjjal is olcsóbb volt, mint a boltban és jellemzően 2 munkanap volt a szállítási idő.
2016. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pedig tényleg egyszerűbb az interneten - most rendeltem a 2éves ikreimnek ikerkonyhát, hát boltban biztos nem lett volna, de sok olyan holmi is van, amit együtt kinézünk, mikor vásárolni megyünk, de nyilván velük nem veszem meg, mert oda a meglepi, inkább megrendelem aztán itthonról. amiket felsoroltál egyébként pont tucatáru, a tescoban például mindet lehet kapni, de én ezeket is netről rendelem most mikulásra, tudom ajánlani hozzá a vesszőparipa.hu webáruházat.
2016. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is online szeretek vásárolni és most karácsony előtt tuti hogy lesz valami ingyen posta akció több helyen. De egy csomo helyen ha feliratkozol a hírlevélre,máris 1000-2000 ft-ot kapsz amit levonnak a vásárlásból. Vagy ott vannak a kuponkódok.

Én a fiamnak csak neten vásárolok,mondjuk magamnak ruhákat is (neki nem merek) és maximum játékra még 3 napot vártunk csak. De az is a ritkábbik verzió.


Nagyobb játékboltot keress a neten,ott általában olcsóbb és hatalmas a választék is. 10ezer Ft felett már ingyenes a posta is,persze nem mindenhol.

Nézelődj ,hasonlítsd össze az árakat és utána már átlátod.

2016. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

1000x inkább netes vásárlás mint boltban. Olcsóbb, kenyényelmesebb, nagyobb a választék.


Amiket saját ötletnek írsz pl., mint megtalálhatók a fakopáncs webáruházban, tegnap mindenre -15% volt és ingyenes szállítás. Vettem csomó mindent a kétéves ikerfiaimnak.

2016. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én mindig találok mindenfélét..de előtte neten tájékozódom, sőt a boltokat fel is hívom...én se vagyok híve a netes vásárlásnak annyira...

viszont 2 évest ne akarj még fejleszteni...neki az a dolga, hogy egy autót csak le-fel tologasson, és a duploval is annyi, hogy jól felborítja, és szerepjáték is majd kb. 2 év múlva...ne haragudj, tudom, hogy nem ez a kérdés, de ez szemet szúrt, mintha egy nagycsoportosról írnál..:-)

2016. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg minden kapható. Ha nem tud Legózni, vegyél nagyobb építőt. Te ismered a gyereked, az enyémeknek mindig kaptam játékot.
2016. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, azért amit a 7-es ír szerintem nagyon változó, az enyémek 26 hósan építenek duplo-val (kb 3-4 hónapja váltott a rombolás építéssé), egyikük meg mostanában kezdett szerepjátékozni. Szóval ez abszolút gyerekfüggő.
2016. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is gyakran neten vásárolok mert kényelmesebb is főleg ha nem jut el az ember olyan boltba.. Nekem 27 hós a fiam amit karácsonyra kap az egy nagy játékbolt lesz ( minden kiegészítő van hozzá pénztárgép bevásárlókocsi termékek pénz minden van a csomagban) ezt még tavasszal vettem akciózva 70% kedvezménnyel. aztán kap még lego duplót ő sem tudja még ugazán össze illeszteni a kockákat de a formák állatok emberek járművek miatt nagyon szereti. Szülinapjára pl 100db-ból álló szines fa kockákat kapot tornyot építeni és rombolni tökéletes és a színeket is tanulja vele. vagy pl ott a gyurma minden nap előkerül a készlet csak győzzem potolni az elhasználódott beszáradt gyúrmákat (most már házit fogok készíteni mert nagyon fogy)de pl ott a wader autópályák azok is nagyon jók nekünk még csak a sima legurítő van parkolóház néven fút de a kistesónak tuti veszek másfajtátt kicsit komolyabbat.De szeret rajzolni is így zsírkrétákból nagy papírtömbből sosem elég. vannak nagy autói kis autói el van velük.Amit most szintén minden nap össze kell neki rakni az a szülinapos fa vasútkészlet ikeás lassan az is bővítésre szorúl mert kicsi lesz neki. Nagyon sok klassz játék van azért szerencsére van miből vállogatni 😊Ismered a fiad te tudod mi az ami leköti ha nem szereti a játékokat és csak azért nem akarsz venni hogy ott álljon a polcot aztán mire odajutna arra már mást szeretne akkor vigyétek programokra játszóház ( ha van rá lehetőség a környéken) könyveket se szereti? Ami még eszembe jutott mert írtad a játék tabot fiamnak fisher price van és nagyon imádja nem csak zenél hanem tanitja is 3 fokozatban, igen jó.Fa kirakó esetleg vagy Mágikus homok nálunk ilyenkor az is jó móka és leköti főleg hogy már kint nem lehet homokózni.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!