Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok ehhez? Te mit...

Mit szóltok ehhez? Te mit tennél ezek után? Szabad ilyent tenniük? Megtehették volna? Szólnak a Gyámügynek? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez? Kérlek ne hurrogj le, inkább írd le, hogy Te mit tennél ezek után???

Ma kb. 17-kor rengeteg cucc volt nálam és a 8 éves Kislányomnál. A Spartól már nem messze van a posta, ahová két baromi nagy dobozt vittem, aminek már semmi fogása sem volt. Bevittem egy bőröndöt és egy nagyobb szatyrot a Sparba. Adtam a Kislányomnak egy 1000 ft-ost, hogy vegyen belőle, amit Ő akar magának (ne féljen, kamerák figyelik, stb.)! Erre oda jött mondogatni a biztonsági őr, hogy ugye nem akarjuk ott hagyni a cuccokat, amíg vásárolunk és hogy mik vannak benne, mert Neki ezt tudni kell! Mondtam, hogy ezzel a két dobozzal átszaladok a postára, az a kettő ott marad a bejáratnál lévő tartókán és a Kislányom bemegy a melegbe vásárolni. Egyébként játékok vannak bennük és megkérem nézzen a Kislányomra, amíg vissza nem érek.

Erre ahogy utólag elmesélte a Kislányom a biztőr meg akarta fogni a kezét és bekísérni hátra, hogy anyát ott várja meg, de közben szólt az üzlet vezetőnek, hogy hívja ki a rendőröket. Mire oda értem azt mondták, hogy nem megyek sehová, mert jönnek a rendőrök és vigyem be a Lányomat hátra, mert ott várjuk meg a zsarukat.

Erre kijöttek és azt mondták nézzük meg a csomagokat és elkobozzák az új játékokat és mi lett volna, ha ott akartam volna hagyni a Lányomat?! Megnézték a kamerát 8 percig voltam el és gyámüggyel fenyegettek meg, hogy ha egyedül nevelem a 3 gyermekemet, akkor elvetetik Őket (mert ugye ment közbe a kérdezz felelek, én meg gondoltam őszinte leszek).

Aztán bent, amikor fogdába elő akartak állítani, hogy 12 órát bent tartanak, a fogdaőr nem értette miért is vagyok ott és felvette az adataimat és vissza küldött egy kísérő járőrrel.

A Lányomat addig 6 szobába több ember is kihallgatta, de mondtam, hogy a 12 éves Lányom otthon vár (valószínű a szomszédba). Erre kiküldtek oda is rendőröket, megkérdezték a szomszédot és nem volt ott, erre bementek a 12 éves Lányomhoz a lakásomba és körül néztek minden helyiségbe. (Szabad ilyent tenniük?)

Képzeljétek el, hiába könyörögtem, hogy haza kell mennem, mert a 19 éves Fiam moziban van és nem tudni mikor ér haza...23-kor engedtek ki minket, éppen elértük az utolsó járatot és nem engedtek telefonálni sem.

Ezeket megtehették? Szólnak a Gyámügynek? Mire készüljek? Köszönöm



2016. nov. 16. 01:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg nagyon bunkók voltak, de te is sok hibát vétettél.

Mondjuk a 19 éves segíthetne ennyit, hogy ne szakadj meg. És ez csak az egyik.

A lakásba tuti nem mehetnek be, én panaszt tennék az egész eljárás miatt, főleg, hogy a gyereket kihallgatták a boltban...

A dobozt meg kötelesek vizsgálni, ha ott hagyod. A gyeteket se kellett volna egyedül hagyni.

2016. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha bemegyek a rendőrségre és teszek feljelentést nem csinálok nagyobb bajt nekünk?

A vàd, amiért az eljárás elindult kisgyermek veszélytetése állítólag, de mindjárt előveszem a papírokat, amiket aláírtam.

Az egyik Jegyzőkönyv a letéti tárgyakról, a másik Igazolás személyi szabadságot korlátozó intézkedés foganatosítása miatt.

Akkor lehet, hogy a feljelentés nem is indult el? Vagy nem szólnak a Gyámügynek?

Az sem lehet igaz, hogy a gyàmügyre vártunk?

Milyen eljàràsi hibàkat látsz benne?

Állítólag ők a gyámügyön keresztül elvetethetik a gyermekeket.

Azért járok bőrönddel vásárolni, mert ebből élünk már több, mint 10 éve. Vállalkozó vagyok, játékok eladásával foglalkozom és hát meg kell vennem a nagykerben, amit megrendelnek és az autónk sajna totál kár lett.

A 19 évessel nem fenyegettek, hogy elveszik, hanem a két Kislányommal.

Ők biztosan szólnak a gyámügynek, hiszen ez a feladatuk.


Szerinted milyen szabálysértés történet és mi lesz a hovatovábbal?

Nincsen ferdítés benne!

Ez sajnos tényleg így történt!

Köszönöm, ha ezt a kérdést továbbítjátok az illetékeshez, akinek joga van számon kérni a rendőröket. Mondjam pontosan hol történt?

A gyk együtt fog működni a rendőrséggel?

Igen, 23-kor engedtek ki.

Bízok a gyakoriban, mióta nincs senkim a Gyermekeimen kívül és nincs kitől megkérdeznem dolgokat!

A postára is magammal tudtam volna vinni a "lányomat", de már nem bírtam el a cuccokat és ha már oda jött a biztonsági őr, hogy ugye nem akarom ott hagyni a cuccokat, gondoltam ott hagyom a Lányomat addig, hagy vásároljon!

Ha az őrrel nem vártam volna meg a rendőröket, akkor a kamerák alapján azonosítottak volna be! Nem?

Igen kozel vagyok a negyvenhez.

Köszönöm, ha írtok!

2016. nov. 17. 00:21
 23/24 anonim ***** válasza:
23%

Kössz a privátit,de annyira azért nem érdekel a sztori,hogy ne tudjak aludni. (de láton téged megint elkaptak valamiért,mert éjjel fél1kor itt bírsz lógni)

A másik: te inkább a gyerekedet hagyod egy vadidegenre,mint pár szros dobozt???

A harmadik: a biztonsági őr nem bébiszitter! Ne legyél fogalomzavarban!

2016. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%

lehet reggel van, de nekem nem jön le a sztoriból hogy mivel vádolnak

az a bűnöd, hogy nagy csomagokkal mentél vásárolni?

vagy hogy egyedül ment a boltba a 8 éves?

vagy hogy egyedül volt otthon a 12 éves?


ezek miatt eljárás indult ellened?és a gyámügy a nyakadon?


ha a bizti őrök jóban vannak a rendőrökkel, a spar meg védi a bizti őreit, ez ellen a kör ellen nincs esélyed, nem ugrálnék. mert ha a biztonsági őri, vagy rendőri túlkapás van a dologban, akkor is a sértett fogja húzni a rövidebbet.

2016. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!