Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adjak enni éjszaka 13 és fél...

Adjak enni éjszaka 13 és fél hónapos kisgyerekemnek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vacsorázott, nem is volt elég éhes, meg ment volna még játszani.

Tuti, hogy éhes lesz éjszaka.


2015. okt. 3. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem adnék
2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

én babám nem kelt fel ennyi idősen, akkor sem ha kimaradt a vacsora, annyiban küönbözött a dolog, hogy reggel 7 helyett hajnal 5 után ébredt, így akkor kezdtük a napot, de délelőtti, délutáni átlagosnál hosszabb alvással bepótolta


amikor először maradt ki a vacsora(mert elaludt)először keltettem etetni, de 2 kanál között is elaludt, semmi értelme nem volt álomból ébresztve etetni, még megszívtam így tápszerrel is

2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos adnék. Mondjuk a mi fiunk 15 hónapos korában hagyta el az éjszakai evést, de néha utána is előfordult, hogy kért éjjel. Mi adtunk neki. Mondjuk a mi fiunk addig ordított volna, amíg nem kap. De ettől függetlenül nálunk soha nem volt kérdés. Én is eszek, ha éhes vagyok. Volt már rá példa, hogy éjjel éheztem meg, és nagyon korgott a hasam, én is ettem.
2015. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő másfél hónapja nem eszik éjszaka, addig egyszer evett tápszert.

Mivel alacsony a volt a cukra, ezért gyakran kellett etetni. Már nincs gond a cukorral, de nyilván hozzászokott a gyakran kis mennyiségekhez és nehéz volt átállni arra, hogy éjjel már ne egyen.

Erre ma kimaradt a vacsi, 20ml-t evett a tápszerből, meg 3 falat kiflit.

Ezért agyalok. Ő még sosem aludt át éjszakát, nagyon rossz alvó, mindenre ébred és éberen alszik.

2015. okt. 3. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
miért lettem lepontozva??
2015. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felfele pontoztam. Valaki nem bírt magával.

Én soha nem pontozok le.

2015. okt. 3. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányommal (1 éves) néha jártam így. 9 hósan kezdte el átaludni az éjszakát. De amikor nem volt hajlandó enni este, akkor bizony 2-3-szor felkelt éjjel és nem mutatott hajlandóságot a visszaalvásra. Néha felébred és betakarom, alszik tovább, de nem azt csinálta... Úh én adtam neki tépszert. Megette és aludt tovább. Nem szakadt meg a dolog, ezután is átaludta az éjszakát.

Ha éhes, szerintem adj neki, mert akkor meg majd azért nem alszik vissza éjszaka , mert éhes. :)

2015. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy ha kér, akkor adok neki enni, de végül csak fél 6-kor ébredt reggel, akkor evett.

Mindenkinek köszönöm a választ.

2015. okt. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!