Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam két hónap múlva lesz 3...

Fiam két hónap múlva lesz 3 éves, de még nem kezdtük el a szobatisztaságra szoktatást. Ha leveszem róla a pelust nappalra, meddig fog bepisilni, bekakilni?

Figyelt kérdés
Ma van az első napunk és kijött sajna kaki és pisi is a gatyába, földre. Érdemes ezt így csinálni, hogy nem adok rá többet pelust?Mert ha rajta van, simán megígéri, hogy megy a wcre, de sose megy.
2016. nov. 16. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Amíg magától nem érzi addig ne erőltesd! Ha már zavarja a pelenkában a vizelet vagy széklet akkor már érdemes vele foglalkozni, addig nincs sok esély rá.
2016. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel!
2016. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tettel ki neki bilit? Tudja, hol keresse?
2016. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondjuk 3 évesen azért szerintem már zavarnia kellene...


vegyél ilyen leszoktatóbugyit, vagy mit. Kis szivacs van benne, nem lesz olyan a nadrág, de a gyereknek kellemetlen

2016. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kell hozza az erettseg is.

De en ezt a modszert konkretan kiprobaltam (bar nem onszantambol, hanem egy pelenkadermatitisz vegleges megoldasara). Kb. 3 napig mostam mindenhol, majd onnantol egyre kevesebbszer kellett, ra kb. 3 napra mar egy baleset sem volt.

2016. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!