Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak begyulladt a...

Kislányomnak begyulladt a körme mellett az újja, és begyűlt, mit csináljak vele hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
valószinüleg beszakitotta a bőrt,most duzzadt és gyulladt és fáj neki :( azt tanácsolták hogy nyomjam ki belőle a gennyt...szerintetek?
2010. ápr. 29. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tegyél rá paradicsom karikát!
2010. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és a paradicsomtól mikorra várható bármiféle hatás?
2010. ápr. 29. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerencsére rég volt már ilyen problémám, de attól kifakad. Talán kevésbé lesz fájdalmas, ha megnyomod, hogy ha előtte teszel rá paradicsomot.
2010. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen. Én tetrán kenőccsel kentem be neki és egy kis gézzel becsavartam (alvás időben, naponta többször). kb.4 nap alatt rendbe jött. Én nem nyomtam ki neki.
2010. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért mondták hogy nyomjam ki,mert különben vérfertőzése lesz.egészen sötét vörös neki tényleg csúnya,én meg tiszta ideg vagyok,tegnap még csak éppen piros volt.most rajta a paradicsom,akkor most nyomkodjam neki vagy sem?
2010. ápr. 29. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt már muszáj kiszúrnod...nem szabad már várni vele!Továbbterjed a gyulladás!A végén leesik a körme!Steril injekciós tűvel szúrd meg...talán kifakad magától...ha nem akkor nyomni kell!Nincs mese...
2010. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok (és második). Elvileg a paradicsom kifakasztja. Várj vele pár órát, de ha nem lesz jobb, akkor tényleg nincs más, mint hogy kinyomd.
2010. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket.közben el kellett mennünk boltba,addig levettem a paradicsomot,baromira kiázott alatta az ujja,talán mintha "szebb" lett volna,de mire visszaértünk megint csúnyább.most újra beparadicsomoztam neki,és bízom benne hogy meggyógyítja neki.
2010. ápr. 29. 15:32
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj azt elfelejtettem hogy kicsit megnyomkodtam neki és valamennyi genny kijött,nem sok és több nem,aztán nem akartam nyomkodni neki mert fájlallja nagyon.
2010. ápr. 29. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
13:43-as vagyok!Vegyél majd neki köröm és bőr rágás ellen,keserű ízű,színtelen körömlakkot!Az unokahúgomnál bevált!
2010. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!