Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak begyulladt a...

Kislányomnak begyulladt a füle (3 hete kapott fülbevalót) eddig nem volt vele gond, de mára bepirosodott neki és hátul kicsit gennyes. Mivel kenjem? Lehet, hogy ki kell majd venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, kicsit csúnya lessz, de a Betadin oldatot ajánlanám, akár oda cseppentve vagy fültisztitó pálcika segítségével és, mozgasd naponta a fülbevalót a kicsi fülébe gyógyulásig.

2010. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzzél kis kamillateát, és egy vattával töröld át Neki naponta többször. Nekünk még a popsikrémet mondta a védőnő (Bepanten, Sudocrem..). De a betadin is jó lehet!
2010. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.nekünk tetrán kenőcsöt javasoltak.és be is vált.
2010. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk is a tetrán vált be.
2010. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én kislányomnál is volt ilyen probléma,én egyszerűen neogranormonnal kentem be,teljesen rendbe jött neki..
2010. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem kell kivennem...megijedtem

2010. febr. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!