Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a másfél...

Hogy szoktassam le a másfél évesemet a tárgyak dobálásáról?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt a kistesó, félek őt is eltalálja és egyszerűen semmi nem használ.
2016. nov. 17. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Az eldobott tárgyakat rakd el, és ne kapja vissza. De az sem baj, ha ráütsz a kezére, ha a szó nem használ.
2016. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Raut a kezere ha a szep szo nem hasznal?! Szerknted egy masfel eves mennyit ert meg belole?1 eves kor utan kezdi a nemet erteni csodakat nem kell varni akkor meg. Elobb-utobb erteni fogja a nemet az mar egy masik dolog lesz kesobb hogy majd a hatarait fogja feszegetni es csak azert is csinalja. Turelem kell. Ha olyan targy van amit feltesz tedd olyan helyre amit nem er el. A sajat kis jatekainak meg nem lesz baja. Amit meg lehet elozni vagy ki lehet vedeni inkabb azt tedd mint mar ennyi idosen utogesd.
2016. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Turelemmel. Végtelen nehéz, tudom. Mi is éppen benne vagyunk... hetekbe telt, mire nagynehezen meggyőztük róla, hogy az ételt ne hajigálja le a földre. Nem is értettem, hogy jött ez neki, mert egyébként egy ilyen tök kiegyensúlyozott és nyugis kislány, de valamiert nala a lázadás ilyen formában kezdett jelentkezni. Csak az hatott, hogy minden alkalommal elmagyaráztam neki, hogy csúnya dolog, mert ha neki nem kell, anya vagy apa megenné, a földről viszont nem eszünk. Megmutattam, hova tegye, ha neki már nem kell, és ha megtette, nagyon megdicsértem. Most azóta azzal szórakozik, hogy kitartja a levegőbe, mintha el akarná dobni, szólok neki, visszateszi a tálcára és tapsol magán :D nem könnyű neha türelmesnek maradni, tudom, de kitartás!! Mindig mondd el neki a megoldást is, hogy mit tegyen helyette! Ne csak azt, hogy nem szabad önmagában :) nyugi meg fogja érteni :)
2016. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ráütöttem a kezére, de csak jelzés értékkel és volt, hogy elraktam az eldobott tárgyat. Ez bejött mindkét gyerekemnél.
2016. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!