Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6-7 éves fiúnak milyen falvédő...

6-7 éves fiúnak milyen falvédőt vennétek?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új lakásba és nagyon kopár az ágya mellett levő fal. Nekem nagyon tetszenek a patchworkos falvédők, amiken pl házak, járművek vannak, amik kicsit meseszerűek. De nem tudom, hogy mikor nő ki belőle, meddig lenne jó. Ti milyet mintával vennétek?
2016. nov. 20. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vennék,amilyet választ.

Legyünk racionálisak,bármilyen mesefigurásat veszel neki lesz max 5 éve,aztán úgyis nagyfiút fog játszani és már nem fog neki tetszeni.Ha viszont felnőtteknek valót veszel azt most nem fogja szeretni.

2016. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van. Csak gondoltam, hátha van valakinek olyan ötlete, ami később is jó lehet még.

Karácsonyi ajándék lenne, így a megkérdezés nem feltétlen jó.

2016. nov. 20. 23:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat szerintem inkabb ragasszon posztert , a falvedo inkabb oregasszonyos
2016. nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem olyanra gondoltam, mint anno az én nagyim ágya mellett is volt :)

Vannak ám gyönyörűek is!

2016. nov. 21. 00:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig az ugrott be :)

Az en mamamnal valami ozikes volt.

2016. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös,a kérdező ilyenre gondolt.

[link]

Így maximum azt tudod csinálni kérdező,hogy megnézed,hogy most mi érdekli és az alapján választasz mintát.

Aztán később maximum eladod vagy elajándékozod.

2016. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Esetleg még valami ilyesmi nem jöhet szóba?

[link]

Ez később is használható,ha valamilyen semleges mintát választasz,bár ilyen fiatalom még a színes,mintásnak örülne a legjobban.

2016. nov. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erről őt kérdezném meg, neki kell tetsszen.
2016. nov. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ami neki tettszik.

Fiam járműmániás, neki valamilyen autósat, vagy esetleg Transformereset vennék, ha kellene.

Te tudod, mit szeret a fiad, ami nem múló hóbort, hanem később is szeretni fogja.

2016. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! csak egy ötlet: vegyél valami semleges színűt, és ragasszatok vagy tűzzatek rá közös fényképeket. Nekem anno egy világos műszőrme falvédőm volt, imádtam, hogy családi képeket, vagy engem érdeklő dolgokat simán rátűzhettem tűzőgéppel :)
2016. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!