Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok előfordult már, hogy...

Nálatok előfordult már, hogy álmában hányt a kisgyereketek, de nem ébredt fel rá?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Igen, egyszer. Benéztem hozzá éjjel (mindig be szoktam, ha kimegyek mosdóba) és furcsa foltot láttam a lepedőn. Hányás volt, a fiam pedig édesdeden aludt. Másnap semmi baja nem volt, fogalmam sincs mitől hányt. Olyan 2,5-3 éves lehetett.
2016. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Velem történt ilyen, kb 5-6 éves lehettem. Hajnalban felkeltem, kiszálltam az ágyból és beleléptem valamibe. Futottam anyához, mert rosszul voltam, felkapcsoltuk a villanyt és konkrétan az egész szoba úszott. Még jó, hogy nem fulladtam meg.
2016. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, még nem fordult elő.

De az előző történetekben azt nem értem, hogy anyuka sem hallotta, hogy hány a gyerek, annak azért hangja van.

2016. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
1. vagyok. Nem, nem hallottam. Külön szobában alszik bébiőrrel, ami egy nagyobb sóhajtásra is bereccsen, de ennek nem volt hangja. Egyébként én is hánytam már úgy, hogy annak semmi hangja nem volt, mert egyszerűen csak jött, nem járt erőlködéssel. Szerencsére a fiam nem fogékony a hányós vírusokra, egyszer hányt ezen az eseten kívül (már 4,5 éves), de arra felébredt és azt meghallottam, mert ott rosszul is volt. Ennél az esetnél nem, sem előtte sem utána nem volt semmi baja. Ilyen is van.
2016. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Kisebbik fiammal már kétszer elő fordult. Az egyik esetnél ráadásul alul-felül folyt minden belőle, mégsem ébredt föl rá, mi sem hallottuk, pedig bébi őr a mai napig van. Reggel nagyon durva látvány volt...
2016. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!