Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti egyformán vesztek a gyereke...

Ti egyformán vesztek a gyerekeknek Mikuláscsomagot?

Figyelt kérdés
Az én és a férjem tesója által van 4 gyerek. Egy 18 és egy 8 éves lány, 5 éves fiú, és egy 1,5 éves kislány. Nekünk 3 éves fiúnk van. A 18, 7 és 5 éveseknek ugyanazt vettem a csomagba, ugyanazokat a csokikat, édességeket, karácsonyi zoknit a saját méretükben, tehát mindent ugyanazt, ugyanannyit. A 1,5 éves kislánynak olyan dolgokat vásároltam, amiket megehet, ezt kapja egy csomagban (tejszelet, túrórudi, gyümölcspép, babakeksz, joghurt). A mi fiunknak ellenben több mindent vettem, nem ugyanzokat a dolgokat. Ez így szerintetek gáz? Mindenkinek ugyanazt kellene kapnia? Ne tegyünk különbséget? Baj ha a sajátunknak több mindent és több összegért vásároltunk?

2016. nov. 22. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj de ne a többi gyerek előtt add oda, mert sértődés lehet belőle
2016. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerre ajandekoztok, akkor egyforma legyen, ha külön van az ajandekozas, akkor mindegy, hogy a te gyerekednek mit veszel
2016. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj.... Az unokatesók karácsonyra meg szülinapra kapnak tőlünk ajándékot, névnap, nyuszi, Mikulás csak saját gyerekeknek jön. Persze ez megegyezés kérdése, nyilván az az ideális ha a másik oldalon is hasonlóan gondolkodnak a szülők mint ti.
2016. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan a sajatodnak tobb mindent megveszel. Igen nem feltetlen kell latni a tobbieknek bar minden szulo maskepp vasarol a sajatjanak mint ugymond egy idegennek szoval elvileg nem gaz. Ferjed tesoja se ugyazt veszi a sajatjainak mint a te gyerekednek. Ez igy normalis
2016. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A sajat gyerekeim az elsok. Ez nem azt jelenti, hogy a keresztgyerek ocska csomagot kap, de mast.
2016. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem természetes, hogy a sajátodnak többet veszel, nem is értem hogy merül fel bnned a kérdés :)
2016. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a csomag ehető része ugyanaz. jó, a babuka nem csokit kap, hanem üvegest :D

ettől eltekintve minden gyerek kicsit mást kap. unokatesók színezőt, illetve a baba rágókát, a kisfiam viszont transformerst kért a mikulástól... szóval neki az kerül a csizmába.

szerintem nem gáz. a manómnak amúgy is a csizmába kerül, unokatesók pedig nem is fogják 6-án megkapni, mivel vidéken laknak.

sőt, enyém gyerek otthon is duplán kap, mert hogy céges csomag is érkezett.

2016. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre lesz az ajándék, a kisfiam otthon kapja a csizmájába. A többi csomag látogatáskor lesz szétosztva.
2016. nov. 22. 12:12
 9/24 A kérdező kommentje:
És arról a részéről mit gondoltok, hogy ugyanazt kapja a 18 éves, mint a 7-8 éves testvére? Mert lehet neki jobb lenne egy drágább bonbon egy parfümmel, vagy pénz? Mi mondjuk Mikulásra édességet veszünk, ajándékot inkább karácsonyra, szülinapra és névnapra. Meg a 8 évesnek mindig az kell ami a tesóé, így nem értené ő miért nem ugyanazt kapta. Természetesen karácsonykor ebből nincs baj, de Mikulásra megszokta, hogy egyformát kaptak.
2016. nov. 22. 12:18
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális 18 éves ezen nem akad fenn. :)

Kérjen az anyjáéktól parfümöt mikulásra, ők úgyis jobban ismerik.

2016. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!