Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket vagy gyerekeiteket...

Titeket vagy gyerekeiteket zavarja, hogy ugyanolyan ruhái vannak, mint a társainak, környéken élő gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a h&-ből rendelni. akciókkal sokkal olcsóbb, mint a kínai boltban, de szépek, van bennük anyag, jó a varrás és divatosak, bírják a mosást. De felfedeztem, hogy mindennap szembe jön velünk az utcán hol a lányom sapkája, hol a fiam cipője, ugyanolyan kabát, nadrág. Lehet azért teszem fel a kérdést, mert kicsit zavar, de titeket nem zavarna? a h&mnél nem éri meg a drágább ruhát se venni, mert pár hónap múlva lehet féláras lesz. Ti keresnétek más márkát vagy maradnátok a beváltnál, amiből sok van. pl. a csoportban 3 lánynak is ugyanolyan a kabátja, pedig 10-ezer ft volt, ezt nem kaptam el akciósan. a fiamnnak a cipője ugyanolyan, mint a társának stb. és az tcán is, napi 4szer látom ugyanazt. szóval számottevő mennyiségben látom ugyanazt a ruhát, nem csak egyszer kétszer.érdemes ezen aggódni, vagy ne foglalkozzak vele, lényeg hogy rendes, kényelmes szép ruhája van a gyereknek?
2016. nov. 24. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja még esetleg a turi marad, csak ott pl. nem mindig van nadrág, kabát méretre, színre és hát nálunk pl. 600 ft egy használt gyerekpóló, akciósan a h&mbe meg 800-1000ért is hozzájutok.ezért nem tudom a turit nagyon alternatívának tekinteni.
2016. nov. 24. 16:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasról teszek rá hány gyereknek van ugyanolyan. Max. még inkább figyelek, hogy beleírjuk a nevét.
2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne. Maximum jobban oda kell figyelni hogy benne legyen a neve.

Az a lényeg hogy nekem és az apjának tetszen valamint a gyereknek kényelmes/meleg legyen.

2016. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, kényelmes ruhákban jár a gyerekem. Nem zavar ha máson is ezt látom. Még az enyém is ovis, ők inkább büszkék ha egyformán öltöznek. A különcködés szerintem később jön. Most belegondolva, akkor leszek igazán gondba, ha ő is elkezd válogatni.
2016. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2016. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Betu ***** válasza:
10%
Engem nem zavar. Viszont azért odafigyelek arra, hogy különleges darabok legyenek, mert tök jó mikor megdicsérik a kisfiam ruháit amiben éppen van. Főleg a netről vásárolok, vagy használt vagy új ruhát, de sokat turizok is. Szerintem ne csodálkozz ha sok gyereken van ugyanaz a ruha mint a tiéden mert a a h&m-ben azért vannak jó akciók és szerintem sokan ki is használják. Mondjuk mi faluban lakunk itt nem olyan népszerű márka pl. a Timberland szerintem sokan nem is hallottak róla na a kisfiam téli kabátja ilyen nem is jön szembe vele egy sem. Mondjuk még csak 20 hónapos mire óviba jutunk lehet, hogy más lesz a helyzet.
2016. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar ,lányomnak van magasszáru meleg cipöje de van ugyan olyan az egyik ovistársának is ,sőt van olyan mellénye ami szintén van az oviba .de inkább több olyan ruhája van ami csak neki van ,mert én sokféle boltbol veszek neki ruhát .
2016. nov. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Én imádok turizni, valamint rákaptam a használtruha-csoportokra, nagyon jó áron igazán különleges darabokat tudok venni a fiamnak és a lányomnak. Ragaszkodom ahhoz, hogy abszolút újszerű ruhák legyenek, eddig sosem vettem (nem adok Rájuk) bolyhos, használt külsejű ruhát. És nagyon büszke vagyok, amikor a különleges ruháikban látom Őket, egyik sem tucatdarab. Még nincsenek abban a korban (hál' istennek), amikor megőrülnek majd a márkás ruhákért, az még odébb van, akkor fog egy kis időre eltűnni az egyediség a ruhatárukból, amikor majd a barátaik által kedvelt márkákat fogják keresni. Addig viszont törekszem arra, hogy különleges darabjaik legyenek. Egyébként pedig ennél nagyobb jelentőséget nem tulajdonítok a témának.
2016. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Betu ***** válasza:
46%

Le lettünk pontozva kedves 8!

Azért mert próbálunk egyedibb ruhákat a gyerekeinkre adni na de ez van ezt megszoktam már itt.😀

2016. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért lettél lepontozva, mert ellentmondó a válaszod. "Nem zavar, de az én gyerekem egyedi ruhákban jár, mert odafigyelek". Magyarán zavar, frusztrál és mindent megteszel, hogy nehogy ugyanolyanban legyel. Vagy csak turira telik (ami egyébként nem baj) és megideologizálod.


Vállald fel a véleményed, és nem leszel lepontozva.

De a "nem zavar, de nincs is azonos ruhája", kicsit hülyén jön ki.

2016. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!