Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktattátok le a cumiról...

Hogy szoktattátok le a cumiról a gyerekeiteket? Volt nagy hiszti érte?

Figyelt kérdés
2 és fél évesem alváshoz kap cumit, de sokszor kéri napközben is, ha kicsit fáradtabb,vagy nem köti le semmi. Olyankor megy a sírás, hisztizés, sokszor fél órát is próbálkozik, de utána felhagy a dologgal. Hogy megy ez az alvásnál? Éjszakai ébredésnél? Kínozni nem szeretném Napközben is nagyon sajnálom őt,de ha odaadom, akkor teljesen olyan,mint egy félkábult. Étkezések előtt a legrosszabb, mert akkor aztán ki nem venné, így enni sem hajlandó.
2016. júl. 4. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiunknak mindig egy cumija volt. Nagyon függő lett, szinte egész nap a szájában volt és nem csak cumi volt, hanem játék is neki. Házfelújítás miatt praktikerben voltunk, és ott azzal játszott, hogy bele-beledobta a kiállított WC-kbe. A gond akkor volt, amikor hazaértünk és az itthoni használatban lévő WC-be is beledobta. Ki ugye nem vettük neki, lehúzhatta ő maga. Sírt érte, ezért adtunk neki újat, de azt nem fogadta el, túl sima volt a felülete, nem volt még "bejáratva", állandóan csak eldobta, hogy nem kell, a.régi kell. De az ugye a csatornában volt már. Készültünk mi is a nagy hiszitkre, mindenki azt jósolta már korában is hogy soha nem fogja ekhagyni, a sírás lesz érte, jól elrontottunk. Este lefekvéskor egyszer kérte, mondtuk, hogy nincs, csak az új van és ennyi volt. Egy kicsit nehezebben aludt el, cumizta a levegőt, de éjjel nem volt sírás, másnap már nem is kereste. Mai napig nem hisszük el. Lehet, hogyha korábban elvettük volna tőle, akkor is ugyanilyen könnyű lett volna, nem tudom.
2016. júl. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
9 hónaposan falhoz vágta, azóta nem kell neki. 3 éves. Addig meg csak azt rágta, nem tudom, miért lett mérges.
2016. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
4 évesen ő hagyta el. Nekem is csak alváshoz használta,én nem akartam elvenni tőle,minek? Este 8-tól reggelig aludt vele szépen,nem akartam ezt felborítanui.Magától megérett rá.Én egy 2,5 évestől erőszakkal nem venném el.
2016. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden este jött a cumimanó, és ajándékot hozott az ablakba rakott cumikért. :)

Apró plüss, pici ovis törölköző.

Az utolsó cumi egy hétig húzta, aztán cserébe ajándékcsomag járt: aszalt gyümölcsök, némi édes sí.

A cumimanó pedig elvitte a cumikat a sírós kisbabáknak.

Három t volt.

2016. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as , én kiegyeznék azzal, ha csakis alvàshoz kérné, de máskor is kéri....mégha nem is adom oda neki.
2016. júl. 4. 14:08
 6/6 anonim válasza:
Nővérem a fiának azt mondta, hogy oda kéne ajándékozni a szomszéd kiskutyájának mert nem tud aludni. Odaadták neki mikor elmentek a gazdi kidobta. Azóta se kell neki.
2017. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!