Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kisfiam nyelven tele...

2 eves kisfiam nyelven tele van kiutessel?

Figyelt kérdés

Fajtassa a szajat nagyon, tegnap elvittem gyerekorvoshoz aki antibiotikumot irt neki, a tegnap meg evett, estettol nem eszik semmit nagyon faj neki. Ma elvittem magandokihoz azt mondja sztomatitisz, nyelve tele van. Az antibiotikumot megtiltotta, irt neki kenocsoket amit elkeszitennek a gyogyszertarba. Mar nagyon faj neki, semmit nem eszik, ki sem nyitja szajat. Aggodom, folyekony, pepes eteleket Kell adjak neki.

. Masnak is volt gyerekenel ilyesmi. Kiszaradva nincs, ma itta delelott a teat.

Koszonom


2016. nov. 25. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezén làbàn nincs kiütès?

Ha nincs v nem lesz akkor nem kèz làb szàjfertőzés.

Nyelvi elvàltozásokat b vitamin hiànya is okozhat.

2016. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten csütörtökön kezdődött a lányomnál. Szintén 2 éves. Torka, szájpadlása, nyelve, ínye is hólyagos lett. 3 nap után tudott normálisan enni. Most kedden az egész teste pöttyös lett, nem viszketett, nem dudorodott ki. Nekünk a doktornő vírust mondott. Szájába fújjatok Tantum Verdét, nagyon sokat segít. Igyon sokat, az a legfontosabb. Első 2 nap ebédre is tejitalt adtam neki, így legalább nem volt éhes. Dr-nő javasolta a pudingot, joghurtot, mert az hűti a száját, és nem kell rágni. Abból is sokat megevett. Most már náthás is, úgyhogy szerintem ez egy komplett víruscsomag! Jobbulást nektek!
2016. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az evést most nem erőltesd, neked sem esne jól hólyagokkal a szádban enni. Igyon sokat az a lényeg!
2016. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyről beszélünk... (nem egészen tiszta a hibás írásod miatt)

Mindkét gyereknél végig csináltuk az elmúlt 2 hétben, 5 napig nem ettek, csak kakaót ittak (eleinte annak is csak a felét, annyira rosszul voltak), kenegettem a hólyagokat, kaptak antibiotikumot (ez 2. nap után segített, de későn kapták a gyerekek). Már majdnem sírtam... az én jó evő gyerekeim egy falat joghurtnál és egy falat levesrépánál nem voltak hajlandóak többet enni, amikor rájöttek hogy fáj az evés, onnantól semmit nem ettek meg, még a drazsés pudingot sem ami nálunk nagy szám....

A 3.5 éves fiamat már megzsaroltam, "nincs kakaó amíg nem eszel 5 kanál levest", így evett az 5. napon, már teljes elkeseredésemben jött a lépés....

Türelem, kitartás és folyamatosan próbálkozz különböző ételekkel, hátha valamelyik bejön neki...

2016. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. 3 napja nem eszik, tegnap sikerult vagy 10 kanal levesket de nagy orditas kozott. Estettol korhazban vagyunk infuzio, amit bekap es mehetunk haza. Ecsetelni Kell, ma meg nem evett, inni iszik sokat. Nincs kiszaradva. Azert aggodom, hogy meddig birja eves nelkul :(
2016. nov. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!