Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babauszasra hova vihetem?

Babauszasra hova vihetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erdeklodnek hogy hova tudnam elvinni a kisfiamat (2 es fel eves) babauszasra? Nem lehetseges olyan hogy sima uszodaba megyek bele ahol van kismedence (ugye annak a max melysege 3m) ugyis mobdjak hogy gyerekeknek van. Vagy esetleg valaki viszi a gyermeket babauszasra? Tudnatok ebben segiteni? Abszolut nem vagyok jartas ebben a temaban. Nagyon koszonom elore is a valaszokat!
2016. nov. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

a sajátvárosodban kell szétnézned

általában a medence klórtartalma ott a legjobb ahol baba, vagy kisgyerek gyógyúszás tartására jogosult az uszoda, ahol viszont csak babaúszás van, vagy sima úszás, az már nem a legjobb, mert nincsenek akkora követelmények

2016. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 és fél évest már nem baba úszásra vidd hanem úszás oktatásra

Nálunk 18 hónapos kortól nem lehet baba úszásra vinnni.

2016. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babaúszásból kinőtt már, úszásoktatáshoz meg még kicsi. Egyéni foglalkozásra vidd, vagy te tanítsd úszni.
2016. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!