Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Munkanélküli hivatalba kell...

Munkanélküli hivatalba kell mennem, vihetem oda a kiskorú gyerekeimet?

Figyelt kérdés
Az egyik 4éves a másik 5 és fél.Most téli szünet van az oviba és csak velük tudok elmenni. Busszal kell menni, remélem jól viselkednek majd, vagy átvigyem őket a barátnőmhöz addig?
2014. dec. 22. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnak viselkedni, viheted. Nálunk van a gyerekeknek egy színes kisasztal pár székkel, kifestők stb.
2014. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a barátnőd rá ér és szívesen figyelne rájuk akkor inkább hozzá vidd át őket.Mivel az én gyerköceim nagyon elevenek és kiváncsiak el rajzolgatni vagy játszani nem lennének el!Addig csak arra tudnál csak koncentrálni,hogy mit is csinálnak amig te bent vagy intézed az ügyed!
2014. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
nem a hivatal munkanélküli
2014. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vihetek, de ha a barátnőd tud rájuk vigyázni, akkor ne vidd őket. Nekik is kényelmesebb lesz, hogy nem kell utazniuk. És neked is, így akár még gyorsabban meg is járod az utat, mint két kis gyerkőccel.
2014. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viheted, persze, de ha ilyen helyre kell mennem, én szívesebben hagyom otthon (nagyszülőnél, barátnőnél), mert egy gyereknek ez iszonytatóan unalmas, főleg, ha sokat kell várni.
2014. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!