Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödébe mikor lehet iratni?

Bölcsödébe mikor lehet iratni?

Figyelt kérdés
sajnos rossza az annyagi helyzetünk ezért vissza kell mennem dologozni.most 19hónapos a kisfiam.jelenleg gyeden vagyok.mikor kell beiratnom a bölcsibe mi kell hozzá?március 25én lesz 2éves.mi kis faluba lakunk itt nincs bölcsi de 8km-re a közeli városba van bölcsi meg ott kapnák munkát.ott beveszik a kicsit ha nem a városba lakunk?
2008. okt. 6. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már beírathatod.Az én lányom most 17 hónapos,és a múlthéten voltunk beíratni a Bőlcsibe.2 hét a beszokatás,legalábbis nálunk.
2008. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Életkora szerint már beírathatod. A legtöbb bölcsiben tavasszal van a beíratás, és ezután ősztől járhat oda a gyerek. Viszont a legtöbb bölcsi csak helyi lakcímkártyával fogadja a gyerekeket, mert túljelentkezés van. Beszélned kellene a bölcsivel mielőbb.
2008. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Életkorilag már nyugodtan. érdeklődd meg mik a beiratkozási idők az adott városban. Nálunk pl csak májusban tudod beíratni és csak munkavállalói igazolással veszik be. Tehát én hiába akarnám beíratni most, hogy februárban megyek dolgozni. Ez a gáz.
2008. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!