Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mar nem szopo, nem tapszeres...

Mar nem szopo, nem tapszeres gyereketekkel mi a reggeli rutin? Ha kap tejet, tejitalt azt mikor? Rogton ebredes utan? Es mennyivel az ebredes utan van a reggeli?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 1-1,5 eves gyerek rutinja erdekelne.
2016. nov. 29. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A tejital = tápszer. Innentől...
2016. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tejital= tejpotlo az en olvasatomban. de amugy tok mindegy, szerintem igy is lehet ertelmezni amit irtam. innentol...
2016. nov. 29. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan az mint tápszer esetében... 2 éves kislányom 3 hete még csak a tápszert fogadta el majd egyik nap már kakaót kért (tejjel, icipici kakaóval kapja). Felébred és azonnal csinálom neki, ez mindig is így volt, amíg megissza cumisüvegből addig átöltöztetem, tisztába rakom. Fiamnál is mindig így volt, sőt, most 3.5 évesen is rögtön ébredés után kapja ő is a kakaóját. Kb 1 óra múlva van reggeli, ha előbb éhesek akkor persze előbb.
2016. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mi a család életritmusa. Próbáljátok a már létező menetrendbe beilleszteni a gyereket, ne a gyerek körül forgatni a világot.

Nyilván, ha éhes/szomjas, jelzi, és nem éhezteted. De hogy "a reggeli" mikor van, azt alakítsd ki úgy, ahogy nektek a legjobb, belekalkulálva a többi gyereket is, az iskolába/óvodába/munkába indulás időpontját, stb. Nincs olyan megoldás, ami mindenkinél egyformán jól tudna működni.

2016. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!