Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ok nélküli láz, székrekedést...

Ok nélküli láz, székrekedést követően láz, volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés

2 éves kislányommal sokat kínlódunk az elmúlt 3 hónapban. Sokszor beteg de két betegség között is jön lázas állapot, ok nélkül, vagyis látszólagos ok nélkül. (orvos megnézi, se füle, se torka, se tüdő nincs begyulladva)

Ha nem láz, akkor hőemelkedés, de ez is ok nélkül. Bölcsibe így nem vihetem, szinte egyfolytában táppénzen vagyok vele, a munkahelyemen már idegesek...

Közben szintén 3 hónapja székrekedése van, általában 3 napig normálisan tud kakilni, aztán jön 3-4 nap amikor kínlódik, sír, pedig nem is olyan kemény a széklete, ilyenkor jön a láz is. Említettem a doktornőnek de annyit mondott, hogy egyen a gyerek sok zöldséget, gyümölcsöt blabla...

Kétségbe estem mert a héten is hétfőn kezdődött a láz, kedd-szerdán semmi, kakilni is tudott, ma reggel amikor vittem volna bölcsibe újra lázas lett, újra durva székrekedés... 2 óra múlva viszem dokihoz de nem tudom, hogy mit tud vele kezdeni.

Hallottatok esetleg olyan bélbetegségről ami lázzal jár és időszakos? Vagy mi lehet még ami így kiváltja a lázat-hőemelkedést?


2016. dec. 1. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A lázat a fogzás is kiválthatja, de a fogzás inkább némi hasmenést szokott okozni.

A székrekedés, és a láz is lehet pszichés alapon is.

A székrekedést nem tudod valamilyen étel fogyasztásával összekötni, tehát hogy konkrétan valami fogja meg?

2016. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 dologra gondolok, a tápszer és-vagy a tej, de tápszert ivott a székrekedéses időszak kezdete előtt is, 2 hete kéri a tejet, napokig azt ivott tápszer helyett de ugyan úgy maradt a székrekedés. A háziorvos most sem mondott semmit, legyint a székrekedésre és az elméletemre, hogy a székrekedéssel függhet össze a láz. Újra leültem körbe járni a témát a google-ben és ott említik a laktóz érzékenységet, a fiam laktóz érzékeny volt 1 évig, neki durva hasmenése volt, de olvasom hogy lehet székrekedés is tőle, sőt láz is. Úgyhogy holnap veszek laktózmentes tejet, kipróbáljuk. Kár, hogy orvosi segítséget nem kapok, nekem kell kitotóznom hogy mi segíthet a kislányomon. Természetesen ha magam nem jutok semmire, felfogok keresni egy másik orvost.
2016. dec. 1. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szekrekedes etkezesi szokasoktol van pl feherkenyer teszta zoldsrg gyumolcs hianya.

Laz 38.5 tol van hoemelkedes siman mehet bolcsibe oviba meg

2016. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
37.5 hőemelkedésnél már hívnak a bölcsiből, hogy menjek a kislányért. Úgyhogy nem mindegy, hogy hőemelkedése van vagy sem... :(
2016. dec. 1. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Gagyi bolcsi

Az en lanyom fel ora boges utan 38 produkal alaphoje magas

Ps mi a fenenek mernek lazat bolcsiben???

2016. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom érzik ha kicsit melegebb és azonnal lázmérőzik. Engem is felbosszant amikor 37.2-vel felhívnak de nem tudok mit csinálni.
2016. dec. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!