Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valakinel olyan,...

Volt már valakinel olyan, hogy a gyermeke huzza a haját elalvásnál? 2 éves kislányom, aki egyébként kiegyensúlyozott kis tündér, elalvásnál jónéhány szál hajat kihúzza. Nincs cumija, sem cici. Szokta szoktam

Figyelt kérdés
Babát szoktam a kezébe adni, hogy öleljek egymást, mégis mindig találok az ágyában hajszálakat. máskor nem fordul ilyen elő.
2016. aug. 25. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2016. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom a szemöldökét és a szempilláit kezdte tépkedni, amint elkezdtem kivonni a cicit az életéből. Most átállt arra, hogy a száján tépkedi a bőrt. Én is próbáltam mindent, nem jött be semmi. Ha melléfekszem és átölel, akkor engem birizgál, amíg el nem alszik, de ezt sem lehet mindig.


Remélem elmúlik.

2016. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mi is a ciciről leszokóban vagyunk, mivel októbertől bölcsis lesz. De elalvásnál már lassan fél éve nincs cici, eddig szépen önállóan aludt el.
2016. aug. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!