Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tantum verde sprayt használtát...

Tantum verde sprayt használtátok a gyereknek? Hagyta befújni? Használt?

Figyelt kérdés
7éves kislànyomnak fàj a torka.Strepsils cukorka van itthon de nem szereti.Ma vettem ilyen tantum verdét ha haza jön oviból kipróbàljuk.Orvoshoz nem vinném ha nem muszàj mert 2hete szedett antibiotikumot,és az is jó lenne ha oviból nem hiànyozna mert sokat volt beteg.
2016. dec. 6. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, elkapott valami pöttyös vírust 3 hete. A szája is tiszta hólyag volt. Orvosi javaslatra kellett fújni, simán kinyitotta a száját és befújtam. Naponta 3x 4 napig. Miért van oviban, ha beteg?
2016. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiunk 3 éves, már egy éve használjuk, ha torokgyulladása van és a doktornő javasolja. Ő nagyon szereti, magának fújja. El kell előle dugni, mert ha előhagynánk, akkor rájárna percenként.

Te tudod, hogy mennyire beteg, de ha annyira, akkor nem kellene oviba vinni, mert csak tovább fog tartani a gyógyulás és felülfertőzödhet.

2016. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért elvinném orvoshoz. A torokfájás elég kellemetlen. Nem akarnám, hogy szenvedjen. Nem fog az orvos antibiotikumot írni, ha nem kell. Ha meg kell, akkor minek hagyni szenvedni a kislányt?

Van olyan sajnos, amikor csak gyógyszeres kezeléstől múlik el. De hát ehhez orvos kell, hogy megállapítsa, hogy mi van konkrétan.

2016. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném egyenlőre még orvoshoz vinni mert tegnap kezdte az ovit.2hétig volt itthon és szedett antibiotikumot is.Sajnos a mi orvosunk az olyan hogy ha elviszrm rögtön antibiotikumot ír.Természetesen ha nem lesz jobban vagy belàzasodna akkor elviszem.Először elírtam mert nem 2 hete szedett antibiotikumot hanem 2hete kezdte el szedni.Múlt héten màr jól volt most meg megint fàj a torka.
2016. dec. 6. 13:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy duomox tablettàt szedett.Múlthét csütörtökön fogyott el.Akkor is a torka fàjt de ahogy elkezdtük szedni a 3.nap màr nem fàj a torka.
2016. dec. 6. 13:42
 6/7 A kérdező kommentje:
*fàjt
2016. dec. 6. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Gégészetre vidd, ahol csinálnak tenyésztést, és célzottan adnak rá gyógyszert, ha szükséges. Nem szabadna ennyi idő után megint fájnia egy antibiotikumkúra után.
2016. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!