Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyereknek laptop mellé...

6 éves gyereknek laptop mellé mit vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
73%
Ez ugye csak egy rossz vicc ?
2016. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
80%
ferrarit
2016. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:
Az apjától azt kap, de nekem ötletem simcs.
2016. nov. 22. 15:56
 4/90 A kérdező kommentje:

*sincs

Legon gondolkodom, de az apja szerint egy laptop melle felesleges.

2016. nov. 22. 15:57
 5/90 anonim ***** válasza:
75%
Fúh.. apa laptopja ami fölösleges egy 6 évesnek. Sokkal jobb a legó, bicaj, gyurma vagy bármi más. Nem olyan nehéz választani szerintem, elvégre ismered a gyerekedet. Bemész egy üzletbe és kb tudod minek örülne.
2016. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
77%
Laptop helyett kaphatna inkabb valami olyat ami az ő korában megfelel neki. Pl valami pluss macit. Vagy taviranyitos autó vagy akarmi... de egy 6 evesnel laptop? Még ha 12-13 éves lenne... s szüksége lenne rà majd a suliban... de ebben a korban... ezt egy 22 éves lány mondja... nem vagyok maradi... de... pont ezért ilyenek a mai gyerekek.. nem tudják mi a jo. Na de ezt ti tudjatok... szerintem nagyon butaság lenne.. de ha ilyen komoly a gond akkor szerintem vegyel neki egy iPhone 6 ;) lehet elbassza majd de legalább lesz neki. :D
2016. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
89%

Netet a laptophoz...


Most komolyan: te ismered a te gyereked. A laptoptól teljesen függetlenül vásárolj. Ne versenyezni akarj apával, hanem örömöt okozni a gyerekednek!

2016. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:

Ezert akartam/ok legot. Mar van neki sok, ezert (is) felesleges az apja szerint.

Minden játéka van már. Rengeteg könyv, foglalkoztató.

2016. nov. 22. 16:04
 9/90 anonim ***** válasza:
54%

6 évesnek mi a búsért laptop? Gyerek, inkább játékot vegyetek, mert ha beül a laptop elé többet értelmes elfoglaltságra nem tudjátok rávenni. Inkább vegyetek laptop helyett többféle legót, trambulint, társast, játszóházbérletet.


enyém ezeket kapja, 5 éves:

Két féle nagy legó készlet

Aquaworld belépő

távirányítós terepjáró

két társasjáték

logico primo készlet

mese dvd

két féle könyv(egy sima mesekönyv és egy interaktív foglalkoztató)

nagy doboz építőkocka

Star wars ágyneműhuzat és pizsama

Star Wars foglalkoztatókönyv

2016. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
44%
Beszéld le az apát a laptopról. Ráér még ilyesmivel játszani. És én tényleg nem az az elektronikaellenes szülő vagyok, mert az én fiamat is hagyom játszani a tabletemen valami neki való, fejlesztős játékon, de ez kb 3 naponta 20 percet jelent. Ezmiatt teljesen felesleges lenne neki egy saját. 100x többet ér a lego, egy társas, puzzle, vagy valami sporteszköz: labda, bringa, roller, vagy korcsolya.
2016. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!