Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónapos kisfiam még egyik...

19 hónapos kisfiam még egyik testrészét sem tudja megmutatni. Ez gondra utal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem csak arra, hogy nem akar bazári majmot csinálni magából, és szerepelni.


Azt már csak meg tudod állapítani testrész mutogatás nélkül is, hogy érti-e, amit beszéltek hozzá, meg ő maga mondogat-e már dolgokat?

2016. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha öltöztetésnél stb mondod,hogy pl a lábát adja mert cipőt vesztek, a kezét a kesztyűhöz akkor oda tartja?
2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanítgattad neki? Csak magán nem mutatja meg, vagy rajtad/képen/játékon sem?
2016. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanitottad ?

Az enyem se mutatja, de tudja.

Nem cirkuszban vagyunk, nem produkaltatom.

2016. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se mutatja meg. Könyvében bármit megmutat, meg ha kérdezem hol van az orra semmit nem csinál. Mikor meg kérdezem hol van anya orra simán az orromra mutat. Így én nem aggódom emiatt.
2016. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze sokat foglalkozom vele, nagyon ügyesen öltözik, igen oda tartja kezét ,lábát.néhány ruhadarabot egyedül is le tud venni.az én orromra egyszer már ràmutatott mikor kérdeztem hol van anya orra.
2016. dec. 8. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem mutat, könyvekben képekre sem, akkor én biztos elvinném neurológushoz megnézetni.
2016. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!