Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki milyen társasjátékot...

Ki milyen társasjátékot ajanlana egy 4 éves kisfiúnak ami le tudja kötni és a felnőttek is tudnak vele játszani?

Figyelt kérdés
Ami nekem eddig szimpatikus :Jancsi és Juliska, Bogyó és Babóca. Ha van ötlet megkoszonom. A Jancsi és Juliskarol szinte csak rosszat olvastam sajnos.
2016. dec. 11. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Örök klasszikus a Ki nevet a végén?, csak tudni kell hozzá elviselni a sok kiütést :D


Twister - Ez nem csak vicces, de jól meg is mozgat, valamint a színek, és a jobb kéz, bal kéz, jobb láb, bal láb megjegyzését is segít gyakorolni.


Activity Junior - Mi ezt olvasni nem tudó gyerekkel úgy játszottuk, hogy egy felnőtt segített a gyereknek, a fülébe súgta, mit mutogasson, mit rajzoljon ... Szerintem nagyon szépen fejleszt, még akkor is, ha nyilván vele kezdetben nem olyan lesz az activity, mint felnőttekkel.


Ki vagyok én? - Szintén nagy siker kisgyerekes körben.


Fekete Péter - Szintén örök és megunhatatlan.

2016. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jancsi és Juliska-t nem ajánlom. Nem szeretem, unalmas, lepotyognak a "cukorkák". Bogyó és Babóca úton az oviba jobb, de az se túl izgi. Nálunk a Lotti karotti vált be és a Kajacsata. És az Activity. Es nagyon jó kártyajátékok is vannak.
2016. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 éves lányunk a Bogyó és Babócásakat is szereti, de a Lotti karotti a sztár.
2016. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam szereti a Jancsi és Juliskát. Az igaz, hogy a cukorkák lepotyognak, én azt hittem, hogy csak mi fogtunk ki egy hibás darabot. De kb. két hete megreparáltam a cukrokat, kemény papírt gyömöszöltem a belsejébe, így már nem esnek le. Az Bogyó és Babóca úton az oviba is megvan, ezt is szeretik.
2016. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

UNO kártya és a ki nevet a végén tipusú, egyszerű lépegetős játékok.

A közlekedj okosan is már egész jól megy a 4 éves kislányomnak, de a fó kedvenc az UNO kártya, néha Fekete Péter

2016. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Lotti karotti lépegetős? Azt nem szeretnénk
2016. dec. 17. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Zingo! ami nagyon bejött a fiúknak. A kicsi pont 4 éves volt amikor kapták. Azóta is játszanak/játszunk vele. :)
2016. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!