Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tenyleg tok normalis/atlagos...

Tenyleg tok normalis/atlagos hogy a masfel eves kislanyom egyaltalan nem hajlando setalni? Hogy osztokeljem?

Figyelt kérdés

Harom honapja jar rendesen. Az elejen jott, lehetett vele setalgatni az utcan is egesz rendes tavokat. Mostanra kb 5 meter a max amit megtesz az utcan. Itthon setal, jatszoteren elvan (tehat nem hiszem hogy cipodolog). De az utcan nem hajlando setalni. Ez normalis? Mivel probaljam osztonozni? (Dicserem ha jon, probalok par meterre levo dolgokat nagyon erdekes szinben feltuntetni, futkarozom is meg minden, tisztara hulyere veszem magam es semmi.)

Arra is gondolam hogy a hideget utalja. Mit gondoltok?


2016. dec. 18. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A fiamnak is volt egy ilyen időszaka, szinten másfél év korul. Vittem az esernyokocsit vagy a triciklit ,most megint nem kell már egyik se, rendesen tudunk sétálni. Erőltetni sztem nem kell.
2016. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk is ez van

Mi is vettünk triciklit,vagy azzal vagy a kismotorral de hajlandó jönni


Semmiképpen sem szabad erőltetni,mert rossz emlékei lesznek a sétálásról és nagyobb korában sem fog szívesen sétálni

2016. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neki csak motorja van de már azt sem használja. Már meg sem próbálom... Az is tetszett neki az elején, jött is vele, majd egyszercsak elkezdte azt hogy ráült és nyafogva, majdnem sírva leszállt azonnal és jött a babakocsihoz. Furcsa. Nem tudom, lehet hogy csak a hideg de az is furcsa volna..
2016. dec. 18. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen időszak. A lányunk 1 évesen kezdett járni. Mire pár hetet gyakorolt, már tél lett. Otthon, zárt helyeken folyton ment, de az utcán nem akart 3 lépésnél többet menni. Aztán rájöttünk, hogy a téli ruha a baj. Még kicsit "labilisabb" volt a járás és erre jött a téli csizma, kezeslábas...stb és nem érezte magát biztos lábakon. Kb. 16-17 hónaposan (tavasszal) ment szépen. Annyira, hogy még a babakocsit is otthon hagytuk és úgy sétáltunk.

Ez tavaly télen volt. Most egy évvel később már nincs gond, téli gúnyában is remekül szalad.


Szóval lehet a sok ruha is "gátló" tényező.

Ösztönzésre nincs ötletem, mert nekünk nem vált be semmi, babakocsival toltam. Motorozás meg még nem játszott, mert tavaly karácsonyra kapta az első nyuszimocit, tavaszra tanult meg vele igazán menni.

2016. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat nala nem tudom a ruhata fogni mert amikor nincs agyonoltoztetve akkor se jon. Najo, hat varok turelemmel. Koszi!
2016. dec. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!