Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babat varok, de miota terhes...

Babat varok, de miota terhes vagyok egyaltalan nem erdekelnek a rokonok gyerekei. Massal is volt igy?

Figyelt kérdés
Nem arrol van szp, h nem. szeretem oket, csak egysueruen untatnak, idegesitenek es felek, h mikor ugranak a hasamra. Mar a sajatomat szeretnem fogni, nem maseval lefarasztani magam. Ferjemnek ez nem igazan tetszik, m sogorekna 3 gyerek is van. Neki hianyoznak, en meg nagyon jol elvagyok nelkuluk. 30 hetes
2016. nov. 30. 13:54
 1/10 A kérdező kommentje:
telefonrol irtam, bocs a felreutesekert
2016. nov. 30. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesitettek a gyerekek viszont en is vartam h mar a sajatomat foghassam a kezembe. Amugy annyi hormonalis valtozason megy at a szervezet terhesseg alatt h lehet neked is ez zavart be. Majd elmulik ha megszuletik a babad :) legalabb is remelyuk :)
2016. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
engem se ugy idegesitenek, h zavar a jelenletuk, csak azert idegesit, h ugralnak es nehogy ram ugorjanak.
2016. nov. 30. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Ezt a rád ugrást nem egészen értem, a földön fekszel , vagy, hogy ugrana rád különben ? Attól, hogy állsz, vagy ülsz még nem fog rád ugrani. Azért nem kell túlzásokba esni.


Egyébként a kérdésedre válaszolva nekem miota gyerekem van, más kölkét nem igazán viselem el.

2016. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ugralnak az agyrol a fotelre... nagyon szeleburdik.
2016. nov. 30. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Biztosan sokan megköveznek majd, de én is hasonlóan érzek, csak én mióta megszületett a mi gyermekünk, azóta, a terhesség ideje alatt még nem éreztem ilyet.

Ez először úgy jelent meg, hogy sógorom kislánya egy 5 éves, elkényeztetett, szófogadatlan gyerek, teljesen a mi gyermekünk ellentettje, és amikor látom, hogy hogy viselkedik és mégse szólnak rá... Meg amikor vinnyog, ordibál, beleröhög az ember képébe,mégis ő a cuki, amihez jó pofát kell vágni... Hááát na... kicsit feszült leszek... Mert persze, tudom hogy erről a gyerek nem tehet, a szülőnek kellett volna megnevelni, mégis ellenszenv alakult ki bennem a gyerek irányába (tudom, hogy nem helyes, úgy gondolom jól is leplezem, velük nem éreztetem), de amióta látom, hogy egy gyermek lehet olyan tündér, mint a fiam (nem elfogultság), azóta a (elnézést) "hülyegyerekeket" alig bírom elviselni.

Ez van, de ezt mondom, nem éreztetem, te se tett kérdező, járj továbbra is össze a rokonokkal, mert fordított esetben biztos pokolian fájna neked is, ha a te gyerkedre magasról tennének, csak azért, mert új baba került a képbe...

2016. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolso! nagyon kosziiii a hozzaszolasod :) ! foglalkozok veluk, csak most nem az igazi, eltavolodni nem akarok toluk, csak most egyszeruen nem kotnek le.
2016. nov. 30. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem furcsa. Engem terhesen jobban érdekeltek a gyerekek, mint korábban.

Mit szolnál hozzá, ha őket meg a születendő gyermeked nem érdekelné? Végülis sokáig csak enni, aludni és bőgni fog. Nem kell mindent a hormonokra fogni.

2016. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem az erdekelt, h fura vagy nem :). ha igy leszne az enyemmel, hat egeszsegukre. a sok ev alatt sztem jo par dolgot tettem ezekert a rokonokert, szval van mit viszonozniuk. ennyi errol a velemenyem. szerintem mindenkinek fontosabb a sajatja.
2016. dec. 1. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem soha nem érdekelt senkié, nem tudtam velük mit kezdeni. De mindig akartam sajátot, és tudtam, hogy az más lesz. 17 hónapos kislányomat imádom, természetesen vele tudok mit kezdeni :) más gyerekekkel kapcsolatban nem nagyon változtam, nem igazán érdekelnek. Annyi, hogy most már azért tudom, mit kezdjek velük, ha kell, de nem keresem direkt a helyzetet, hogy máséval kelljen foglalkoznom. Összejárunk 3 másik anyukával, az ő gyerekikkel elvagyok, mert kell, de nagyon nem izgatnak ők sem. Cukik, de engem az enyém érdekel és kész. Szerintem ez nem gond, ha nem érezteti az ember.
2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!