Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a jobb a gyereknek? Ha...

Mi a jobb a gyereknek? Ha anya csavarog és kiszellőzteti a fejét, vagy otthon hárpia.

Figyelt kérdés

A gyerekek apja nem érti meg, hogy most annyira elegem van mindenből, hogy arra szavak sincsenek.

Még magammal szembe se akarok felelősséget vállalni. Nagyon kifáradtam. Amikor így érzek, olyankor minnél messzebb megyek a megszokott környezetemtől, és "csavargok", elfelejtkezek arról mi a dolgom, hogy anya vagyok.(pár nap, amikor csak aludni járok haza szinte) Ha nem tudok kikapcsolni, akkor már ok nélkül is hisztis vagyok, pláne ha gondok vannak, nem tudok jó döntést hozni semmiben.

Szerinte ez önző dolog, szerintem az, ha a hülyeséget eröltetem másra, és savanyúan punnyadok itthon, vagy mindenen fenakadok.


2016. dec. 18. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

4 férfival élek együtt....Ebből 3 kiskorú 😂😂😂😂 gondolhatod...

Na de azért napokra nem szoktam elmenni.szoktam úgy intézni,hogy senki ne legyen itthon,vagy Én megyek el delutan,este barátnőmmel.

Havi 1 szer szoktunk "lelepni".És szintén egyszer úgy intézem,hogy gyerekek és férj nélkül legyek egy napot.ilyenkor azt csinálok amihez épp kedvem van.

Ennyi belefér.

2016. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
A gyereknek az lenne a jó, ha végre rendbe tennéd az életedet. Évek óta rinyálsz itt, hogy válni kéne, vagy nem kéne, hisztis vagyok, fáradt vagyok, blablabla.
2016. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Reggel intézem a mókuskereket, viszem a gyerkőcöket suliba oviba, de délután ha egy mód van rá, akkor csak vacsira érek(fél8ra) haza, az apukájuk is el tudja őket látni. Városban sétálok, beülök egy kávézóba egy könyvvel, tesómat látogtom meg, bárhol csak ne itthon, ne munkában töltsem a szabadidőm. Aztán pár nap alatt feltöltődöm, és minden ok.
2016. dec. 18. 13:46
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Az lett volna jobb ha egy érzelmileg is érett nő hozza őket a világra. Nem egy pusztán testileg érett rinyagép aki semmiben nem tud örömöt lelni, még a családban sem! Persze hogy mindenki elfárad, de olyan feltöltődési lehetőséget választ ami kompatibilis a családdal, a napokig tartó lődörgés nem az. Csoda hogy van férfi aki megmarad egy ilyen nő mellett!
2016. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Mindenkinek mas az igenye es mindenkinek azuksege van enidore van akinek tobbre van akinek kevesebbre. Nincs ezzel semmi baj ha szakitasz magadra idot. Kell is. Nyilvan mindennkinek az a jobb ha kiegyensulyozottabb vagy nem pedig harpia. Attol hogy kikapcsolodsz kicsit az nem azt jelenti hogy elhanyagolof teljesen a csaladod arra az idore vagy nem ia alszol otthon stb
2016. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mibol van eleged? Hiszen mehetsz. Van en-idod. Tudod, hany nonek nincs?
2016. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért van elege, mert nem teszi rendbe a saját életét. Persze hogy menekülne egy olyan férj mellől, aki pl. álmában részegen megerőszakolja, csak könnyebb itt panaszkodni évek óta, mint bármit is csinálni.
2016. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
En is emlekszem arra a kerdesre.
2016. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Erre hamarabb kellett volna gondolnod, mielőtt éretlenül vállaltál gyereket. Én azt mondom még mindig, nem kell mindenkinek gyereket szülni, mert csak a gyerek sínyli meg. Önző vagy, de nagyon. Én a férjed helyében gondolkodnék a váláson és a gyerek elhelyezésen.Nem azt mondom hogy állandóan a gyerekkel kell lenni, de hogy nem is látod őket mert fontosabb hogy te jól érezd magad..nekem az sok...váljatok el, hátha az apjuk talál neki normális anyát.
2016. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Keress fel egy pszichológust!

Át nem normális, hogy napokig látni se akarod a családod, és a férjedre hagysz mindent! Akkor mi lesz, ha egyszer neki lesz elege az egészből, és lelép, de végleg!?

Normális esetben az ember otthon, a családja körében pihen meg és töltődik fel!

Mindenkinek szüksége van saját időre, az teljesen normális. Nekem ez a reggeli nyugi egyedül, meg esti időszak a férjemmel kettesben.

Ráadásul nem is 0-24-ben kell elviselned őket, elvégre a nap nagyrészében suliban vannak.

Régen rossz, ha állandóan ki vagy borulva.

2016. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!