Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a jobb a gyereknek? Ha...

Mi a jobb a gyereknek? Ha anya csavarog és kiszellőzteti a fejét, vagy otthon hárpia.

Figyelt kérdés

A gyerekek apja nem érti meg, hogy most annyira elegem van mindenből, hogy arra szavak sincsenek.

Még magammal szembe se akarok felelősséget vállalni. Nagyon kifáradtam. Amikor így érzek, olyankor minnél messzebb megyek a megszokott környezetemtől, és "csavargok", elfelejtkezek arról mi a dolgom, hogy anya vagyok.(pár nap, amikor csak aludni járok haza szinte) Ha nem tudok kikapcsolni, akkor már ok nélkül is hisztis vagyok, pláne ha gondok vannak, nem tudok jó döntést hozni semmiben.

Szerinte ez önző dolog, szerintem az, ha a hülyeséget eröltetem másra, és savanyúan punnyadok itthon, vagy mindenen fenakadok.


2016. dec. 18. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

A családban ugy kell élni hogy mindenkinek, azaz neked is jo legyen,az nem lehet nyűg, amit időről időre félrerakunk.

Ugy legyél otthon ugy játsz a gyerekekkel hogy te is azzal töltődj fel.

Külőnben veled az a baj hogy másokkal nem tudsz egyuttélni.ugy kell kialakitanoda saját életed benne hogy az otthnod a pihenésedé is.

2016. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Nemcsak ez a két véglet létezik. Vannak normális anyák is.
2016. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a temaba vag:

Honnan tudjatok vagy velitek tudni hogy milyen eddigi kerdeseket tett fel ha igy anonimban nyomja? Mar sok helyen lattam ilyeneket es sose tudom. Csak a stilusbol vagy van valami amirol nem tudok? Bocs, de nagyon erdekel.

2016. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

Ja tenyleg. Jo de csomo olyannal is felismerni velik ahol az illeto kerdezo nem hasznalja.

Koszi amugy.

2016. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezö elöbb utobb otthagya tejesen családját ,is mert elege van gyerekekböl családbol stb .neki nyüg a család

Inkább csavarog .

2016. dec. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Polák Angi válasza:
Neharagudj de ez durva azert :/ Persze nemtudhattad elore hogy nemvagy anya tipus de a férjed gondolom elotte is ilyen volt. Es ilyen embernek nem szültem volna egyet sem nemhogy kettőt !
2016. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!