Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pampers Premium Care nálatok...

Pampers Premium Care nálatok hány órát bír 1-1,5 év közötti gyereknél?

Figyelt kérdés

Liberóról váltottunk erre, mert az nem bírta a mennyiséget, de a Pampers sajnos egy fikarcnyival se jobb.


9,7 kg gyereken az 5-ös max. 3 órát bír, délutáni alváskor még ennyit se, mert nem vezeti hátra és így a hasánál át is ázik. Pont mint a libero (abból a 6-ost használjuk, az 5-ös már nem megy rá).


Valaki jobb nedvszívó képességű pelenkát tud ajánlani? Combos lány és a felsőteste is hosszú.

Érzékeny a bőre, így csak illatmentes jöhet.


Egyébként nem iszik sokat, pont rimánkodni kell.


2016. dec. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy éjszakát simán kibír. De nem tudom, hogy van ez, mert nekünk soha nem ázott át pelus, sokfélét használtunk már, egyik sem. Barátnőm kislányának meg minden pelus átázik meg a kaki is kifolyt. Nem igazan tudom, mi ennek az oka. Pedig az en kislányom sokat is iszik. Még ha nagyon duzzadt is a pelus a pisitol, akkor is száraz kívül :/
2016. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tippem, hogy túl nagy pelenkát használsz. Nekem kisfiam van, még nincs egészen 11 kiló, nagyon combos ő is. Sokat bajlódtam pelenkával az éjszakák miatt, mert 11-12 órát simán alszik egyhuzamban. Most éjszakára 5-ös zöld Pamperst használ, de az amúgy ordenáré nagy rá, de csak ebben fér el ennyi pisi. Egyik este nem aludt el sehogy, így kivettem még játszani, játszott egy-két órát a nagy, 5-ös Pampersben, reggelre lepedőig átázott, mert nyilván elcsúszkált rajta, jobban mintha csak aludt volna benne.


Nappal 4+ -os zöld Pamperst és 5-ös Liberót használ felváltva, épp melyik akad a kezembe, mindkettő tökéletes. Mostanában váltottunk amúgy ezekre a méretekre is, kb. egy hónappal ezelőttig a 4-es Liberó is teljesen jó volt nappalra, aztán egyik napról a másikra pár óra alatt átázott.


Szóval arra akarok kilyukadni, hogy két esetben folyat ki ilyen gyorsan az egyébként jó minőségű pelenka, ha túl kicsi, vagy ha túl nagy, mert egyik esetben sem illeszkedik jól.


6-os Liberó még nem volt a kezemben, de ha kb. akkora, mint az 5-ös Pampers, az szerintem hatalmas egy 10 kiló alatti babára, akkor is, ha combos.


Nem tudom, szóba jöhet-e nektek a zöld Pampers, mert az elég illatos, valami ápoló van benne. Én eddig azt találtam a legjobb nedvszívó képességűnek amúgy, a helyedben kipróbálnék egy kis csomag 4+ -osat belőle. Nálunk a 11 kilós, hatalmas sonkájú kisfiúra tökéletes a mérete.

2016. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kizárt hogy túl nagy. 8,5 kilótól 5-ös liberó kellett, a 4-esből minden kifolyt (ekkor volt 6 hónapos). 6-osra 1 éves kora körül váltottunk, amikor alig volt 9 kiló felett, de ugyanaz a hiba jelentkezett, mint korábban a 4-esnél, a kaki a háta közepéig ment.


Nagyon magas a pici dereka, nagy a hátsója is, nadrágot is nehéz rá kapni.


A 6-os egy ideig bírt mindent, bár gyakran cseréljük, mert HUTI-ra hajlamos, de úgy egy hónapja a délutáni alvás mindig átöltöztetéssel végződik. A fenekén lapos a pelenka, elöl viszont olyan dundi, hogy nyomásra ereszt és így kifolyik a hasánál a többlet.


A pampers 5 egyébként valamivel kisebb a libero 6-nál, de itt azt mondták ugyanakkora. Lehet 6-os pampeesel jobban járnánk.

Sajnos a zöldet nem tudjuk megpróbálni, újszülöttként volt rajta balzsamos, véresre marta.

2016. dec. 27. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
12 orat ejjel siman, nappal is 6 orat siman
2016. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én lányom is combos nála a dm babylove pelenka bevált.Egész éjjel az van rajta és nem ázik át. 5-ös méretet hord és 13kg.
2016. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privátban érkező tanácsokat, de nem, továbbra sem az a hiba, hogy túl nagy a pelenka rá.


Nem első gyerek. Fiamnál 5-ös pelenkával zártunk úgy hogy nagyobb súlyú volt jóval mindig is mint a lányom. A lányomra mégis nagyobb pelus kell, mert más az alkata. Pl.: úgy növi ki most a 86-os body-kat, hogy max. 83 centi lehet, mégis feszül rajta (hosszra), közben még jó a 80-as nadrág is. Nem hurkás a combja, csak nagy. Pocakja van, nagy popója, vékony karok és vádli. Nemhogy a 3-as, 4-es, de az 5-ös libero is kicsi. A kaki teljesen megtölti és kijön a derekánál, mert szinte a hátsója is kilóg belőle, annyira kicsi rá.


A dm/rossmann pelenkákat a 4+-nál felejtettük el (még azelőtt hogy libero 5-re váltottunk), mert keveset bírtak.

A happyhoz nincs auchan a közelben, de kórházban volt alkalmunk kipróbálni, nagy szabadkozva csomagolták a 4+ méretbe azzal, hogy sajnos ez a legnagyobb, amit kapnak, de ők is látták, hogy valami nem stimmel.

2016. dec. 28. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!