Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi a helyes és...

Szerintetek mi a helyes és célravezető egy kb.2 éves gyereknél, aki "cipeltetni akarja magát"?

Figyelt kérdés
Elmegyünk sétálni a szép, napos időben, kismotorral, amit imád, majd megunja vagy elfárad és nem hajlandó egy tapodtat sem mozdulni, sem motorral, sem gyalog, csak torka szakadtából sír és azt akarja, hogy vedd fel és vigyed. Mi ilyenkor a helyes viselkedés a szülő részéről?
2016. nov. 23. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb viszed a babakocsit is.
2016. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Elindulsz. Nálunk bejött, ordít egy pár percig de követ, aztán felfogja hogy nem viszem és kéri hogy fogjam meg a kezét és sétál
2016. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2 évesen fél utcát motorozott csak, utána sétált 5 métert majd vinnem kellett, 5 perc múlva újra motor, pár méter után újra vittem. Most 2 éves a kislányom, ő ugyan ezt csinálja.

2 évesen szerintem még nem képesek annyit gyalogolni.

2016. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszed a babakocsit, odafele motorozik -sétál. Visszafelé tolod és nem kell cipelni. Majd 3 éves korában ne vedd fel, ha sokat sétáltok akkor majd 3 évesen már nem kell a babakocsi sem. Mondjuk mi 2,5 eves korától nem használtuk és szépen sétált.
2016. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfarad. Nem kell célravezető megoldas, vagy cipwled, vagy babakocsi. Nekem kb. 4-5evesen kezdett el rendesen gyalogolni
2016. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy van, mint a 3-as válaszolónál.
2016. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!