Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kor után mennyi az...

1 éves kor után mennyi az ideális gyarapodás?

Figyelt kérdés
1 éves kor alattit találtam csak neten. 12 és 15 hónapos kora között 400 grammot hízott és 3 centit nőtt. Ez oké?
2016. dec. 28. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagy gyerekeim vannak szóval a normàlt nem tudom. De mindig azt mondta a doki, hogy magàhoz képest az ő ütemében kell hìznia és nőnie. Mert a növekedés üteme nem vàltozik kisgyerekkorban. Aki 6 hónapos koràig 1-1 kg- t hìzik havonta, az pl biztos többet fog később is, mìg a 400g- ot hìzó csecsemő lehet,hogy csak félévente hìzik ennyit. És mindkettő normàlis.

Nyilvàn ha 1 évesen 8 kg akkor biztos jó a 400g, hiszen kb 1-1,5 kg- t kell hìznia 2 éves koràig.



[link]

2016. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!