Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az ideális súly gyarapo...

Mennyi az ideális súly gyarapodás?

Figyelt kérdés

Kéthetes a kislányom és javarészt tápszert kap, naponta egyszer tudom megetetni tejjel, naponta keveset tudok csak lefejni szopni nem hajlandó.

3050g-al engedték haza, és most 3410g.Mennyit kell neki híznia úgy átlagba?


2009. okt. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagyok nagy szakértő, de ahogy itt olvastam, a súly kilóban szorozva 150-nel. De van aki azt írta hogy átlag heti 100-200 gramm.

Mi 2750-nel jöttünk haza, és most 3120gramm, és most 18 napos. De Ő anyatejes.

2009. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 120-150 gramm között van az átlag, de lehet ennél jóval több is!


Próbáltad már a bimbóvédőt? Én sem tudtam volna szoptatni, mivel rövid viszonylag a mellbimbóm és nem tudott így hatékonyan szívni és ideges lett + én is sebesedtem, de ennek segítségével végül 8 hónapos koráig szopizott. Egy próbát megér!


A súlygyarapodásotok pedig tökéletes, ne aggódj! :D

2009. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, az kimaradt, hogy a heti súlygyarapodást írtam!
2009. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy ösztönös kis lény valamit "nem hajlandó" tenni, ami neki az életbenmaradást jelenti. Lehet, hogy rossz helyzetben tartod vagy rosszul kapja be a cicit... Kitartás, az anyatej a legfontosabb neki! :)Kérhetsz segítséget itt: [link]

Szoptatási tanácsdók. Remélem segítettem.

2009. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!