Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig szeretnek...

Mennyi idős korig szeretnek homokozni a gyerekek?

Figyelt kérdés
5 éveseknek még érdemes homokzót építeni? Nagyszülőkhöz gondoltam, hátha meb tudjuk őket győzni. Már ha még pár évig homokoznánaka gyerekek..
2017. jan. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy ez gyerek függő, de nálunk nem ritka látvány, hogy a 10 éves, a 12 éves, és a 38 éves férjem ülnek a homokozóban, és várat építenek. :) Ebből kiindulva még olyan 30 évig lefoglalja magát vele. :)
2017. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Az iskolai homokozóban is mindig látni 10-12 éveseket is.

Persze egy 1x1 méteres műanyag vacak nem érdekli őket, de egy jó nagy, főleg, ha víz is van a közelben, annál inkább.

Ezerszer jobb, mint ha a tabletet nyomogatnák.

Fejleszti a finommotorikát, kreativitást, tapasztalatokat szereznek a anyagokról, téri gondolkodás, társas kapcsolatok csak ami kapásból eszembe jut, és jó hatása van rá a homokozásnak.

Ha van egy elegendően magas fájuk, vagy más alkalmas hely, lógassatok fel a gyerekeknek egy autógumit is. (Egy ponton rögzítve, mint a majmoknak az állatkertben)Lelkesen fognak hintázni, pörögni és mindenféle trükköt kitalálni vele.

2017. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyéni. Az én gyerekeim nem igazán szerették ennyi idősen, bár a lányom tovább, mint a fiam. Én viszont a mai napig szeretek.
2017. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át én magam is még 12 évesen és még talán 14 évesen is szívesen homokoztam. Más gyerekekkel játszottam, de nagyon szerettem. Az én koromban még nem volt tablet, és nem volt divat utálni a kinti játékokat.
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém négy éves volt nyáron és már most nem homokozott sokat és ez a többi gyerkőcre is igaz volt, akikkel együtt szokott játszani. Ősszel már csak hébe-hóba került elő a homokozócucc.
2017. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!