Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és félévessel bábszínházba?...

3 és félévessel bábszínházba? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A fiunk örökmozgó, aktív gyerek, de nagyon szereti a meséket, Boribon a kedvence. A Budapesti Bábszínházban most van műsoron, 60 perc egy szünettel. Látta esetleg valaki ekkora gyermekkel vagy van tapasztalata egyéb előadással? Légyszi azt ne írjátok, h én tudom, milyen a gyerekem, mert nem tudom, ilyen helyzetben még sosem volt, épp azért kérdezem. Fogalmam sincs, h bírná-e az egy helyben ülést, lekötné-e az előadás már most, vagy várjak inkább még egy jó fél évet. (Ki tudja, meddig lesz műsoron...)

#óvodás #bábszínáz #bábelőadás
2017. jan. 5. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ideje már műsoron van, nem hinnén, hogy abbahagyják.

Az én lányom kb 3 évesen látta, ő bírta. Elég pörgős, ha ismeritek a mesét (ezek szerint igen) akkor tudja hova kötni is. A zenei részét is érdemes előre meghallgatni, cd-n nekünk már korábban megvolt, így azt is ismerték a gyerekeim. De ez egy gyerek bábelőadás, a tiédnél kisebb gyerekek is biztosan lesznek.

2017. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A bábszínház bejött a szintén örökmozgó fiamnak akit amúgy nem igazán érdekel semmi. Ezen nagyon meglepődtem és felbuzdulva később cirkuszba is elvittük,de az abszolút nem érdekelte.

Én elvinném,ha még se jön be neki akkor eljöttök és nem várjátok ki a végét

2017. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én annak idején a 3 és fél éves fiamat moziba is vittem, másfél órás filmre, szünet nélkül. Nyugisabban végigülte, mint mögöttünk a 8-10 évesek.

Nagyobbik lányommal rendes színházban voltunk 3-4 éves korában, Pinokkiót és Dzsungel könyvét néztük meg a Pesti Színházban. Semmi gond nem volt vele sem.

Ha bizonytalan vagy, célszerű sor szélére jegyet venni, hogy ha gond van, akkor ki tudd vinni.

2017. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3ésfél, kb fél órát bír ki, akkor is ha nagyon tetszik neki. A nagyobbal 5évesen néztünk meg egy kb órásat, gond nélkül végigülte és élvezte is. Köztes korral nincs tapasztalatom, én várnék még, vagy keresnék elsőre egy rövidebbet, hátha annyira élvezi, hogy lesz kedve a hosszabbhoz is.
2017. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Átgondolom még, mindenesetre a "szélén ülés" nagyon jó ötlet, ha úgy döntök, hogy megpróbálom most vinni rá, akkor mindenképp megfogadom.
2017. jan. 5. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Gondolom, az Andrássy útra mentek a Bábszínházba. Én ott nem ülnék a szélére, elég szélesek a sorok.
2017. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős volt a fiam, amikor láttuk. Szintén örökmozgó. Mozdulatlanul, tátott szájjal nézte. Nagyon tetszett neki is, nekem is.
2017. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!