Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos babámnak babakocsit...

14 hónapos babámnak babakocsit szeretnénk váltani, mivel legtöbbször már járkál, ezért egy egyszerűbbet szeretnénk, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szerintetek fontos e a napellenző, meg hogy legyen e alatta tároló? Az egyik fajta nkem tetszett , de egyik sincs rajta, a másiknak viszont a kereke kisebb, de van rajta minden.
2010. máj. 4. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem jobb ha van az alján tároló mivel a kisgyerekek mindent cipelnek magukkal.:) és jobb oda betenni mint cipelned.


17/L

2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is most váltottunk, 13 hónapos a fiam. Nekem fontos szempont volt, hogy könnyű legyen, dönthető legyen a háttámla, hogy egy egész napos kiránduláson tudjon kényelmesen aludni, alul nagy bevásárlóháló legyen (én babakocsival járok vásárolni), esernyőre csukható legyen, mert így kisebb helyen elfér, ne legyen túl drága.

És így döntöttünk az Espiro Active babakocsi mellett. Nagyon bevált, szeretjük.

Volt még egy, amibe beleszerettem, csak annak az ára nekünk már húzós volt Espiro Magic 4, ez nagyon jól néz ki. :)

2010. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Nekem már sokat jár a lányom, így nem volt kényelmes a nagy kocsit is rángatni plusz a lányomat is vezetgetni. Ez pedig könnyen irányítható.

2010. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!