Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumin elalvó babák hogy...

Cumin elalvó babák hogy tanulnak meg egyedül elaludni? 3 hetes kicsi fiam legtöbbször.

Figyelt kérdés

Így aztán betettem az ágyába, de a cumija félpercenként kiesett, amire persze felébredt, próbáltam a hasamra fektetve elaltatni, de most az se ment.

Másnál hogy megy ez?

Szívesen pakolganám a cumit a szájába, de van egy 3 éves tesó meg itt a háztartás is.


2011. szept. 5. 11:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval memaradt, hogy legtöbbször büfizás közben bealszik, de ma nem.
2011. szept. 5. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én 8 hetes lányom szájából is kiesik a cumi és természetesen felébred rá... Tegnap este csak 1 órán keresztül pakolgattam vissza neki... Szerencsére csak ritkán fordul elő, hogy cumival kell altatnom, de kíváncsi vagyok mások hogy oldják meg?
2011. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok jó tanácsot nem tudok adni, mert a fiam 5 hónapos koráig nem fogadta el a cumit, üvöltött, ha betettük a szájába. Most, hogy fogzik, azzal alszik el, de már ügyesebb, ritkán esik ki. Néha egyébként olyan is van, hogy kiesik, és csak nyöszörög, mert már elég fáradt ahhoz, hogy ne keljen altatnia magát. Ha csak nyöszörög, nem adom neki vissza.
2011. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nittababy ***** válasza:
ez velem is megtörtént és nem foglalkoztam vele nem pakolgatam a szájába nyöszörgöt egy párat azt vissza is aludt így tanult meg magától elaludni cumi nélkül is hálla istenek!!
2011. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
28%
Vajon ilyen kényelmes cumin aludni...?
2011. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit nagyobb lesz rájön hogy kell a szájában tartani. Ezt abból látod, ha mondjuk sétálsz vele és nem esik ki a cumi hanem bírja tartani, akkor is, amikor éppen nem szopózza. Nálunk kb 2-3 hónapos korában volt. Persze akkor is kiesett a szájából néha, de már akkor amikor mély álomba volt és nem ébredt fel rá. Aztán később azt is megtanulta, hogy félálomba megkeresse és visszarakja a cumit a szájába. A babák nem születnek úgy hogy tudnak cumizni, azt is meg kell tanulniuk.
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó! mennyi idősen tanulta meg félálomban megkeresni és betenni a szájába magának? bocs az offért
2011. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én babám is cumival alszik el, aztán kiesik egy idő után a szájából de nem kel fel rá, alszik tovább. Most 1 hónapos.
2011. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért szeretnétek "mindenképp" cumival altatni? Egyáltalán cumira rászoktatni?
2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokáig a cumi visszapakolás ment. Este általában sokáig nem kellett, mert bealudt evés közben, mostanában ez ár nincs meg. Piciknél azt olvastam tanácsnak, hogy textil pelussal pl. kitámasztod, amíg még nem mocorog, nem forog el, ez megoldás, utána marad a visszapakolgatás.

4,5 hónapos és néha még manapság is vissza kell teszegetni, mert van amikor pl. dörzsöli a szemét és kiveri a cumit, no meg állandóan hasra fordul és olyankor is kiesik.

2011. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!