Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két lány gyerkőc fürödhet egy...

Két lány gyerkőc fürödhet egy fürdővízben?

Figyelt kérdés
Az egyik még kisbaba ezért vele kezdenénk...később meg egyszerre..mi mindif együtt fürödtünk a lánytesómmal sőt sokáig a bátyámmal is. Egészségügyileg van ennek akadálya?
2017. jan. 12. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha egészségesek, semmi akadálya nincs. Annó mi is imádtunk együtt fürdeni+játszani a tesómmal :D
2017. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Azt szokták mondani, hogy anya ne fürödjön a lányával, apa a fiával, vagyis felnőtt az azonos nemű gyerekkel ne.

Nyilván ez a nagyon pici korra vonatkozik.

Onnan, hogy strandra is járnak, ugyan mindegy.

2017. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem csináltam ilyet sosem, én sem fürdenék meg más utáni vízben. Így a gyerekemtől sem várom el.
2017. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi fürödtünk egymás vizében a tesómmal, amikor kicsik voltunk, akkor ez egy eléggé bevett gyakorlat volt, de azt hittem, ma már nem nagyon szokás ez. Gyerekként semmi bajom nem volt vele, de a saját gyerekeimet nem fürdetném egymás vizében. Amúgy bajuk nem hinném, hogy lesz belőle.

Együtt fürdeni meg jó buli, az tény :D Bár utána nálunk mindig úszott minden, úgyhogy nem sokszor fürödhettünk így.

2017. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Én mindig együtt fürödtem az öcsémmel, kb. 3 éves kora óta, és mindennap belepisiltem a vízbe éveken keresztül, nem lett semmi bajunk. Bár felnőttként belegondolva nagyon gusztustalan, gyerekként nem így láttam.
2017. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

"Mi fürödtünk egymás vizében a tesómmal, amikor kicsik voltunk, akkor ez egy eléggé bevett gyakorlat volt, de azt hittem, ma már nem nagyon szokás ez."


Az ismeretségi körömben nem hogy egymás vizében, hanem konkrétan együtt fürdenek a testvérek amíg kicsik. Minden családban. Az enyémek már nem fürdenek együtt, mert jobban szeretnek külön, de még soha nem jutott eszembe, hogy új vizet kéne engedni nekik.

2017. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 és 6 évesek a fiúk, még mindig együtt fürdenek. Imádják, nagyon jókat játszanak! Csak akkor nem fürdenek együtt, ha valamelyikük beteg.
2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4: miért nem? komolyan kérdem. nem két bányában dolgozó felnőttről van szó, hanem egy kisbabáról meg egy 2,5 évesről
2017. jan. 13. 12:22
 10/15 A kérdező kommentje:

6: kap egy zöldet végre egy őszinte hozzászólás :D

én mondjuk nem pisiltem bele, remélem a nővérkém se sose :))

2017. jan. 13. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!