Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok együtt fürödni...

Szoktatok együtt fürödni babátokkal/kisgyereketekkel?

Figyelt kérdés

A kislányom 1 éves. Anyósom nagyon akarja erõltetni, hogy együtt fürödjek vele, de én nem szeretnék. Én is fürödtem együtt anyukámmal, amikor kicsi voltam, és én nem szerettem, nem jó emlék. Persze nem gondolom furcsának, ha valaki együtt fürdit a gyerekével, csak én egyszerūen nem szeretnék. Azt is szeretné, hogy a párom fürödjön együtt a kislányunkkal. Nekem ez azért is fura, mert én speciel apukámat sosem láttam meztelenül, õ elég szégyellõs volt mindig is. Úgyhogy nekem fura lenne látni, ha a férjem vele fürödne.

Ti hogy vélekedtek errõl?


2017. jan. 12. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Én fürödtem együtt anyummal és apummal is. Nem okozott bennem semmi traumát.

Amúgy a férjed fürödhet akkor rövidnadrágban is akár..

2017. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem! Szerintem ne hallgass rá, miért lenne az NEKI jó?
2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktunk.

Eloszor mindig a gyerekeket furdettuk, aztan mi.

2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nálam sem okozott traumát, csak nem szerettem.

annak meg mi értelme lenne, ha úgy fürödne? az már kb medencézés, amit meg tudunk csinálni akármikor uszodában, nyáron meg strandon.

2017. jan. 12. 21:59
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
:)
2017. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Hát nálunk imádtak velünk fürdeni a gyerekek. Állandóan ment a könyörgés, de csak ritkán engedtük, mert nekünk nem annyira kényelmes egy panelkádban nyomorogni. Én már csak zuhanyzok, de így is állandóan be akar szállni mellém az 5 és fél éves lányom.

Mondjuk mi simán mászkálunk meztelenül a lakásban és fürdés közben is bejönnek a gyerekek hozzánk.

2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Kicsi a kád, így nem. Plusz HUTI-ra hajlamos, ezért sem. Elég neki a saját bacija, még fürdés után se ülök be mellé, nehogy baja legyen.


De sajnálom, mert én fürödtem a szüleimmel és a bátyámmal is, nagyokat pancsoltunk, szerettem.

2017. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Azt értem, hogy vannak, akik az együttfürdést ellenzik, meg akik szerint ez jó dolog. De az miért lehet, hogy valaki a menyét meg a fiát noszogatja/kényszeríti erre? Miért lesz jó az anyósodnak? Számomra ez érthetetlen.

Amúgy én a kérdezővel értek egyet. Ugyanígy voltam én is. Nem fürödtem sose anyáékkal, nem igényeltem. Ha mégis véletlenül láttam anyát meztelenül az rossz érzés volt.

Nem fogunk a saját gyerekkel aem együtt fürdeni (pláne hogy csak zuhanyozunk).

2017. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

az hagyján, de arra is rá akar venni, hogy kezdõdjön el a "kakaós korszak" (?). Én inkább teát adnék neki, de még csak vizet iszik amúgy is. Ja, de a vizet is ellenzi, mert a gyümölcsleveket szereti. Sõt, vett olyan instant teát, amire rá volt írva, hogy fogszuvasodást okozhat, úgyhogy mondtam neki, hogy nem! erre a hátam mögött beletette, és miután megitatta velem akkor közölte, hogy csak "az íze miatt".

egyébként a fülbevalót is nagyon erolteti, megmodntuk neki, hogy nem szeretnénk kilyukasztani a fülét, mert nekem is és anyumnak is fémallergiánk van nagyon durván, még a karkötõket sem tudjuk hordani, nemhogy a fülbevalókat. erre húsvétra vettek neki egy drága aranyfülbevalót. azóta sincs kilyukasztva a füle. szerinte egy lánynak kell fülbevaló mindenképp. megjegyzem õ egy rövidhajú nõ, ezzel a logikával egy nõnek mindenképp hosszú haj kell, nem?

:D na mindegy, meg vagyok áldva.

2017. jan. 12. 22:26
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Hat ne irigyellek, en nem birnam ezt a not.


A furdesre : velem sosem furodtek a szuleim, 1,5 eves a fiam, vele sem furodtem meg, meg amugyis zuhanyozni szoktam

2017. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!