Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismertek hasonló fórumozós...

Ismertek hasonló fórumozós oldalt, ahol kisgyermekek fejlődéséről, neveléséről, lelki világukról lehet sorstárs anyukákkal chatelni?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mintha a terhességnél és babadolgoknál megállna az élet.

És szinte nem találok válaszokat mármint hasonlo témákat, ami engem érdekelne.

Pl most ugy tűnik nekem, hogy egyre passzívabb a gyerekem és nem tudom ez korral jár e, de pl játszóházban csak ket dolgot csinál, másokkal barátkozna és bébitaxizik.ennyi.motiválásra sem csúszdázna,nem bújik alagutban, nem babzsákozik, semmi.ugyanez vendégségben vagy pl nyáron a strandon. Holott korábban felért egy mini tornádóval.minden egyszerre érdekelte, mindent kipróbált, pl játszótérről haza se mehettünk addig, míg valami kimaradt.

Annyi változott azóta, hogy bölcsis lett.A bölcsöde így lekorlátozná?

Holnap lenne egy ugrálóváras program is, de azért, hogy nekem kelljen helyette "érte "ugrálni"komolyan nem tudom elcűgöljem e így a gyereket mert kb 1-1,5 óra gyalog csak oda, mert busz sincs arra.


Plusz azt sem tudom hogy a mindennapos irányítgatással, tereléssel, neveléssel amit igényelnek, hogy lehet élni? Minden nap ha már csend van, csak a depi van rajtam, nincs kedvem a másnaphoz sem.

Ahogy kezd letelni a munkaidőm, már lelki füleimmel előre hallom a hisztit, nyavajgást, mindig egy nagy levegővel indulok érte.


Erre itt meg a szoptatós meg szexelős meg terhességi hányós problémák jönnek szembe, hol vannak a kisgyermekes anyukák?


2017. jan. 21. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyerek?


Egyébként hoxa, nlcafe, bezzeganya, mamami... habitustól, stílustól függően.

2017. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igényelnek mindennapos irányítgatást, terelést. Hagyd, hogy azt csinálja, amit szeret. Ha a bölcsiben jól érzi magát, akkor kérdezd meg ott, hogyan viselkedik. Ne az ilyen "okoskodó" oldalakat utánozd.
2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az irányìtgatást stb normál értelemben gondoltam, amit igényelnek.mindenhez pl öltözés, fogmosás, úton haladás, buszon közlekedés stb marketingelni kell.és akkor ott van még hogy hogyan tereljük a figyelmét ha nyűgös, vagy egy kicsit egyhelyben maradni, boltban viselkedni, uton nem kukázni.

Hogyne igényelnének irányítást? Szükségük van rá, különben magukat ellátni sem tanulnának meg

2017. jan. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!