Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sorstárs anyukák, akiknek a...

Sorstárs anyukák, akiknek a férjük/párjuk külföldön dolgozik? Ma indult el a férjem. Nagyon rossz érzés. A sírás kerülget, de kisfiam miatt erősnek kell lennem.

Figyelt kérdés
Kegyetlen érzés volt amikor kisfiam sírt az apukája után. Áprilisba látjuk először személyesen. 2-4 évre készülünk így. Meglehet egyáltalán szokni?
2017. jan. 2. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Me vállalnék ilyet. Miért nem mentek vele?
2017. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
egyébként 7 éves a kisfiunk
2017. jan. 2. 09:52
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincs lehetőség rá. Meg kell teremteni a feltételek kint. Gyerekkel csak úgy nem lehet neki indulni. Ha nem lenne a kisfiunk, már én sem lennék itt...
2017. jan. 2. 09:53
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

En sem elnek igy. Minden tiszteletem, aki bevallalja.

Sirjatok ki magatokat nyugodtan, aztan csak pozitivan:)

2017. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
7 éves gyereknek pont ez a kor lenne a legrosszabb külföldön, ha kisebb lenne, kevésbé viselné rosszul. Megértelek, hogy maradtok. Meg lehet szokni, de az eleje nagyon rossz.
2017. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Az unokám 3 kisgyerekkel maradt itthon, a férje csak 6 hetenként jött haza egy hétre. Ilyenkor a gyerekek rajta lógtak. Közben skypon, telefonon naponta beszéltek.

Van egy mondás: valamit valamiért.

2017. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%

Az én párom már a gyerekünk születése előtt kint dolgozott. Most 3 éves a kislány. Nehéz, rettentő nehéz. Nem akarom elkezdeni sorolni, hogy mik a hátrányok, mert szerintem sírva fakadnál. Az a lényeg, hogy legyen a szemetek előtt, hogy szeretitek egymást, egy család vagytok és együtt vagytok jóban-rosszban. A legfontosabb a bizalom és a szeretet.

Mi sosem csaltuk meg egymást, hiába voltak nehezebb időszakok; felhív mindig a munkahelyéről is ha van egy kis ideje; minden este skypezünk. A skype hatalmas segítség, legalább a gyerek is látja az apját.

Kitartást!!!

2017. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Bár szerencsére az én párom itthon dolgozik,azért el tudom képzelni milyen nehéz lehet Nektek.

A Skype valóban jó ötlet,ott legalább látjátok egymást.

Szerintem az is jó,ha minél több közös programot szerveztek,addig se gondoltok arra,hogy nincs itthon a férjed.

Gondolj arra,hogy a párodnak nehezebb,hiszen Ő egyedül van,Neked viszont itt van a Kisfiatok!

Nagyon sok kitartást kívánok Nektek!

Hidd el,idővel könnyebb lesz!;)

2017. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Ha az vigasztal, gondolj az egyedulallo anyukakra, akiknek meg esti skype sincs.
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

5!

Aztán miért? Az enyém 8 volt, amikor külföldre költöztünk. A világon semmi probléma nem volt vele. Egy év alatt olyan szinten megtanulta a nyelvet, hogy evveszetes nélkül ment tovább a nyelviskolabol a rendes iskolába.


Kérdező!

Miért akkora probléma a gyerek?

2017. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!