Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Rám bíznátok a gyermek...

Szülők! Rám bíznátok a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Munka mellett szeretnék néha gyerekekre is vigyázni. Nem reklámozni akarom magam, csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán mennyi esélyem lenne rá ebben a formában.


20 éves lány vagyok, nagyon szeretem a gyerekeket, életkorom ellenére tudok velük játszani is. Normális, megbízható embernek tartom magam. Türelmes, nyugodt, gondoskodó típus vagyok és ha valamit csinálok akkor azt szeretem rendesen megcsinálni. Normális eszközökkel tudok takarítani is és egyszerűbb ételeket is tudok készíteni. Ami viszont hátrány az az, hogy sosem vigyáztam még gyerekekre. Nincs kisgyerek rokonom, ismerősöm csak édesanyám barátnőjének az 5 éves kislányával töltöttem el néha egy kis időt amíg játszottam vele 1-2 órát, illetve egy barátnőm 2 éves kisfiával szoktam még foglalkozni néha. Eleinte akár ingyen, később olcsón is vállalnám mert tényleg szeretnék velük foglalkozni és lenne egy kis gyakorlatom legalább. A párommal szeretnénk már mi is gyereket, de még várnunk kell egy kicsit.

Szerintetek van aki rám bízná így a gyerekét? Olyan 2-3 éves kortól gondoltam.


2017. jan. 29. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En is csak olyanra, aki jol ismeri a gyerekeket.
2017. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Úgy hogy még nem foglalkoztál egy dackorszak közepén áló 2 évessel...

Biztos nem merném rádbízni így a gyerekem!!

2017. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2-3 éves gyereket már bölcsibe és oviba viszik a szülők.

Igazi segítség szerintem egy szülőnek (főleg, ha egyedül neveli a gyermeket), az az 1-1,5 éves korig jobban elfér.

Illetve ha már valakire muszáj rábízni, akkor úgyis olyanra bíznák, akit jól ismernek.

Egy próbát megér, hiszen így sosem tudod meg, hogy lenne-e rá igény, de ne hangoztasd azt, hogy azért szeretnél a gyerekkel lenni, foglalkozni, mert majd ha neked is, legalább tudod, mit kell vele csinálni.

2017. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Én 20 évesen először szitterkedve egy 9 hónaposra és testvérére egy 5 évesre vigyáztam külföldön. Valahogy minden ment tökéletesen, lazán pelenkáztam is csak abban voltam amatőr hogy nem az ebédlőasztalon kellett volna de amatőrön hirtelenjében briliáns ötlet volt, igaz könyékig olyan lettem, de ezután már tusoltam inkább a babát aki valahogy mindenben közreműködött, az altatásnál is meglepődtek nekem hogy megy olyan gyorsan.

Szóval én nem ijednék meg gyakorlatlantol de nagyobb felelősseget nem bíznék rá pl nem viheti sehova es nem lenne vele egész napokat.

2017. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem 7 és 9 éves gyerekeim vannak. Alkalmi babysitter kéne, aki havi 1-2 alkalommal vigyáz rájuk, amíg mi a férjemmel elmegyünk szórakozni. Kis faluban lakunk Székesfehérvár mellett, és nem találunk senkit sem. Igaz, mind a két gyerekem hiperaktív, és az oviban elég rossz híre van a fiamnak. Szóval ezért nem vállalja őket senki. Pedig tavaly volt egy 18 éves diáklány, aki vigyázott néha rájuk, és soha nem volt panasz. Csak sajnos ő elköltözött.

Szóval én örülnék egy ilyen segítségnek, de azért valami referencia nem ártana. Az nem esne jól, ha mire hazaérek kirámolná a babysitter a lakást, mert sajnos hallottam már ilyen sztorikat.

2017. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 es fél éves a gyerekem. Ha nekem es a ferjemnek sz impatikus vagy es a kisfiam is elfogad (nagyon nyitott gyerek), aklor igen. De csak jo nehany alkalmas ismerkedesi szakasz utan hagynalak vele egyedul, h legyen idotok jobban megismerni egymast es koztunk is kialakulhasson a bizalom.
2017. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3. Az en fiam is a dackorszak zenitjen van. De nagy osszegben mernek fogadni, h a kerdezovel egy foldre szallt angyal lenne 😂
2017. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én igen, rád merném. Szerintem legtöbb anyának mielőtt gyereke született nem gyakorolt a szomszéd gyerekén pelenkázni, játszani...egyéb - Te legalább végigalszod az éjszakát rendszeresen, ettől másnap nyugodt vagy és kiegyensúlyozott. A gyerekek szeretnek játszani fiatal, energikus, vidám, játékos nem nagymamakorú személyekkel. Ilyenkor ők is megváltoznak, tudják a szabályokat és be is tartják őket, amikor a szülőkkel vannak állandóan bepróbálkoznak ebből ered a hiszti főleg dackorszak közepén, de ha más vigyáz rájuk alkalmanként akkor ez számukra egy "ünnep", ilyenkor együttműködnek, jól viselkednek. 3-4 éves fiaim vannak.

Én 22-25 évesen külföldön bébiszitterkedtem újszülöttől-10 éves korú gyerekekre, soha nem volt problémám, meg voltak velem elégedve a szülők is (ahogy az előző hsz-ó írta, érdekes módon nekem is mindig aludtak, jól viselkedtek) - nekem sem volt előtte gyerekekkel tapasztalatom -egy szülő látja ha lelkiismeresen végzed a feladatod vagy csak a pénzért...

2017. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mi a fene ***** válasza:
Én igen. Kipróbálnánk.
2017. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!