Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg csak fogzás miatt néz...

Tényleg csak fogzás miatt néz így ki a fiam?

Figyelt kérdés

[link]


A gyerekorvos írt fel gyógyszertári kenőcsöt. Azt mondja fogzástól van. Eleinte mi is azt hittük, tegnap kb negyedennyire volt csak csúnya és tényleg szokott lenni kiütés fogtól de közel se ennyire! Nekünk ez nagyon ijesztő. Sehol máshol nincs csak a száján körbe. Kíváncsi vagyok van-e másnak is ilyen tapasztalata.


2017. febr. 3. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti vinnem a bőrgyógyászatra.
2017. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak is ilyen volt a szája kisebb korában fogzáskor, a nyálától. Még ilyen piros apró pöttyök is voltak neki a nyakán és szája körül. De elmúlt neki
2017. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is fogzás idején a nyáltól volt piros a szája körül, de nem ennyire és nem ilyen kiterjedten. Én biztos, ami biztos alapon megnézetném egy bőrgyógyásszal.
2017. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aki bőrgyógyászhoz vinné: a krémmel azért kennéd? Ha sokat javul hétvégén is elvinnéd? Most ezen jár a fejem hogy is kéne, jobb lett volna, ha rögtön bőrgyógyászhoz viszem.
2017. febr. 3. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze kenjed attól még. Ha javul akkor az csak jó de nem árt ha ránéz a bőrgyógyász.
2017. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem a fogától van.Inkább herpesznek vagy ótvarnak tűnik. Váladékozik?Gennyes?Ha igen akkor fertőtlenítsd mindenképpen míg hétfőn nem mond rá valamit az orvos és jó lenne ha a gyerek nem piszkálná.
2017. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Ha amúgy sokat javulna hétvégén akkor nem vinném dokihoz.Mert akkor már úgysem tudna mást mondani csak hogy kenjed tovább míg el nem múlik.
2017. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a fiamnak is volt hasonló kiütése. Neki valószínűleg valamilyen étel vagy mivel cumizott lehet hogy attól Sosem derült ki, de az oviban jött ki mindig, ha otthon volt sose jött ki rajta de az oviban 2 nap után. Kentük mindennel, úgy tűnt az aloe vera hat de újra kijött. Végül nekünk a hymalája krém vált be-azóta sem jött ki.
2017. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Allergiateszt nem hozott ki semmit, de nem fogzástól volt kiütéses. Valószínű valami adalékanyagtól, amit a pékárukba tesznek, mert ahogy elkezdtem neki sütni a kenyeret, pár nap alatt teljesen magától elmúlt hála az égnek.

2017. márc. 18. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!