Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyermeked milyen...

2-3 éves gyermeked milyen vagy hány mondókát tud elmutogatni? Pl csip csip csoka

Figyelt kérdés

Gyermekemen feltűnt, hogy nagyon igényli ezeket, ha nem mutogatos mondokazok vele, akkor meg minden mást probal leutanozni, mint aki szinte már kényszeresen szerepeket tanul.multkor pl megmutattak neki hogyan mennek az öregek es erre örömmel neki áll bottal gorbitett háttal jajgatva menetelni.


Nem tudom, rá kéne állnom az ilyen tornázos feladatos mutogatos mondokákra?tudok párat, eljátsza, szereti, de szabályosan állhatok neki ilyen gyerekfoglalkoztato, tanito mondokákat magolni?nem elég az a pár?


2017. febr. 5. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"de szabályosan állhatok neki ilyen gyerekfoglalkoztato, tanito mondokákat magolni" - hát nem tudom, de én egy 2-4 soros mondókát nem élek őgy meg, hogy be kell magolnom... 2-3-szor meghallgatom és tudom is... ha igényli és szereti miért ne tennéd meg érte? youtube-on rengeteget találni...
2017. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tanítják ezekre majd az oviban? Vagy nincs kotelező tantervben?
2017. febr. 5. 20:14
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez nem csak mondoka.hanem feladatos.a mondokára kell ugralni, hajlongani, huzni egymast..a sokminden egyeb mellett ami a gyerekkel megy jatek nekem ez mar sok.

Naponta minden felett még pluszba dőlni borulni menetelni repdesni ugralni.a tanult mondokakra..


Kizarolag akkor vállalnam be ha korosztalyanak leteleme mert hatraltatni nem akarom

2017. febr. 5. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
rengeteget tanulnak ezekből a mondókákból... mozgáskoordinációt, ütemet, énekelni, én úgy gondolom, hogy (bár nem feltétlen szükséges) de nagyon sokat adhatsz a fejlődéséhez ezekkel... nem pluszban kell ezt csinálni még, hanem más helyett... :)
2017. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20-30 ilyen mutogatós mondókát biztosan tudunk.

Nem nem kötelező tananyag, de ha neked ekkora gond az baj :(

2017. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyet sem, de még én sem tudok
2017. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pár ilyet tud mert nem vagyok egy nagy mondókázós...megjegyezni barmennyit megtudna, csak nem jut időnk ilyesmire, más dolgk erdeklik..egyébként igen, rengeteget mondókáznak az oviban, jarunk ringatora amit egy nyugdijas ovono tart, es o rengeteget tud es rengeteget mondokazott a gyerekekkel. ahogy itt valaki irja ezekbol nagyon sokat tanulnak, nem csak a helyes beszedet hangsulyozast ritmuserzeket hanem mozgaskordinaciot, kreativitast stb
2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt jo lett volna tudnom még szüles előtt. A babakori hullafáradtságra készültem csak fel lelkileg hogy tuti bírni akarom gőzerővel es mellette még boldognak is lenni.

De hogy még ez is...


Majd probalok kiiktatni valamit.ne rajtam muljon hogy a tudásszomja nincs kielégitve. Mamma mia

2017. febr. 5. 21:04
 9/14 A kérdező kommentje:

Ja és a dackorszakra is készültem.empatikusan humánusan sikerül kezelni. Lassan ugy erzem egy gyeekpszichologus de orvos is elveszett bennem.

De hogy még pedagogusnak is fel kell csapni..

2017. febr. 5. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kell ehhez bármit is kiiktatni?

Lehet ezt épp főzés közben,a fürdőkádban, a bilin ülve,a boltban sorbanállás közben, mozgásos mondókát séta közben vagy a játszótéren.

Mutogatás nélkül pedig lehet csak úgy mondókázni bármikor, autóban, boltban, játék közben stb.

2017. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!