Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves oltás után belázasodott...

1 éves oltás után belázasodott a gyermeked?

Figyelt kérdés
Tegnap kapta a kisfiam de sajna lázas. Oltás után meddig normális a lázas állapot?
2017. jan. 17. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Lányom egyik oltás után sem lázasodott be, de nekünk mindig azt mondták hogy 3 napig normális ilyenkor a nem túl magas láz
2017. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az orvosunk szerint aznap és másnap normális reakció. Ha utána is fennáll, ránéz.
2017. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. De lehet amiatt lázas a kisfiad, előfordulhat mellékhatásként. Ha nincs egyéb betegségre utaló jel, nem rohannék vissza vele orvoshoz. 2-3 napon belül el kell múlnia.
2017. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tegnap kapta ma reggel lett lázas.

38,1

Nincs más tünet.


Védőnőt hívtam azt mondta nem jellemző h 1 éves szuri után belazasodjanak a gyerekekek, de meg kérdezte h fogzik e.

Igen épp jön neki felül az egyik foga. Kinlodik is vele,már látszik napok óta h ott van az iny alatt ki is lehet tapintani de még nem törte át.


Gondoljátok h ez miatt ment fel neki a láza?

2017. jan. 17. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Fogzás max. hőemelkedést magyaráz.

Ahányszor lázas volt a gyerek és a fogzásra fogták (ügyeletes pl.), mindig kiderült, hogy más baja van.

2017. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Csak hogy igy fogzas alatt oltották be.
2017. jan. 17. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Di-Per-Te oltást kapott egy éves kora körül, azt mondta a doki, hogy belázasodhat, de ha egy nap alatt elmúlik nem kell aggódni. Az én picim nem lázasodott be, de az oltás helye 2 napig piros volt.
2017. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!